Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A túrázás a mozgatórugóm. Van...

A túrázás a mozgatórugóm. Van itt olyan lány, aki ugyanígy van?

Figyelt kérdés

Rendszeresen túrázok és vadkempingezek, amely elfoglaltságok engem nagyon feltöltenek. Húszas éveim elején járó férfi vagyok.

Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj kérlek egy privát üzenetet.



jan. 24. 04:37
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hát én nem vagyok lány, de végre egy jó ismerkedős szöveg.

Egyébként én is szeretek túrázni és ismerkedtem is meg így lányokkal.

jan. 24. 07:15
 2/14 anonim válasza:
Hát én meg egy leszbikus öreglány vagyok, aki amúgy imád túrázni, de ez tényleg tök jó és sok sikert, hátha összejön valami. 😊
jan. 24. 08:08
 3/14 anonim válasza:
Hát én egy transz lány vagyok, de én is szeretek túrázni, biztos lesz itt olyan lány akivel összejön
jan. 24. 09:44
 4/14 anonim válasza:
A 2-es vagyok és amúgy én is transz nő vagyok, csak nem írom le mindenhova, mert még propagandát kiált a nép. 😄 Nem megyünk együtt túrázni? 😄
jan. 24. 11:08
 5/14 anonim válasza:
Ez túl sok info.Elég lett volna a "valaki beszélni 23/f" is.
jan. 24. 12:31
 6/14 anonim válasza:

4-es!

De akkor te férfiként születtél és nőnek érzed magad? Nőként élsz és úgy is nézel ki? Vagy egyáltalán honnan tudod, hogy leszbikus nő vagy, nem hetero férfi? Nem kötekedésből kérdezem, csak érdekel.

jan. 24. 13:21
 7/14 anonim válasza:
#6: Igen és igen. Onnan tudom, hogy 30 éves koromig szenvedtem azzal, hogy beilleszkedjek a férfiak közé és hogy elviseljem, amit a tükörben látok. Hogy megtanuljam, hogy kezdeményezzek a nőknél és eljátsszam, hogy domináns vagyok, mert a hetero nők ezt várták el. Hogy küzdjek a magas libidómmal és a tesztoszteron egyéb, nem kívánt hatásaival. Hogy elviseljem, hogy uramnak szólítanak. Hogy ellenálljak azoknak a ruháknak, amiket szívesen hordtam volna és a férfi részlegen vásároljak, ahol persze nem találtam olyat, ami nekem tetszett. Nagyjából ennyi.
jan. 24. 14:02
 8/14 anonim válasza:

7-es!

Ezt a részét értem így.

Viszont hogy van az, hogy ennek ellenére a nőkhöz vonzódsz? És milyen nő lehet így a párod? Nagyon nehéz lehet partnert találni, hogy olyan leszbikus nő legyen, akinek nem probléma, hogy transz nő a párja.

jan. 24. 14:44
 9/14 anonim válasza:
Nem ennek ellenére, hanem ettől függetlenül vonzódom a nőkhöz. Nem tudom, milyen nő lesz a párom, lehet, hogy egy biszex vagy pánszex nő, lehet, hogy egy olyan leszbikus nő, akit nem zavar, hogy transz vagyok, de nem vagyok rágörcsölve a társkeresés témára. Hetero férfiként sem volt könnyű párt találnom úgy, hogy belül nem ezt éreztem, csak annak kellett mutatnom magam.
jan. 24. 14:56
 10/14 anonim válasza:

Túrázó férfi:

Ingóságaid? Ingatlanok? Nettó fizetés? 185 cm magas vagy? Milyen autód van? Mekkora ott lent?


Ezek a lényegi szempontok. Ne “túráztassad” magad feleslegesen.


37F incel

jan. 28. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!