Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Találtatok már itt az oldalon...

Találtatok már itt az oldalon partnert?

Figyelt kérdés
Akár szex- akár tartós kapcsolatra gondolok.

jan. 26. 15:16
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Nem. Akikkel itt beszéltem, furák voltak, valaki mentális beteg volt, valakik meg csajnak adták ki magukat, közben férfiak voltak és f@rok képeket akartak kéregetni.

Szerintem messze legrosszabb hely társkeresésre ez az oldal.

jan. 27. 17:33
 32/37 anonim válasza:
Nem, akadt egy-két lány, akivel találkoztunk, de vagy csalódtam benne, vagy mondvacsinált okokra hivatkozva gyakorlatilag lepattintott. A többséggel viszont találkozásig sem jutottunk el, csak szövegeltek, vagy irreális elképzeléseik voltak önmagukról, illetve egy kapcsolatról.
jan. 27. 18:28
 33/37 anonim válasza:
Na az biztos,ebben egyetértek sok a mesemondó,nem mesemondót keresünk hanem kapcsolatot,sokan ezt nem fogják fel!
jan. 28. 13:59
 34/37 anonim válasza:
Semmi értelme az itteni ismerkedésnek,nem látod,nem tudod ki az,írhat bármit magáról,lehet élőben teljesen máshogy néz ki vagy bűn ronda. Főleg ha már kezdtél reménykedni hogy rendes ezután pedig leírja hogy néz ki,utána meg már gáz elutasítani mert nem az eseted. Hagyni kell a francba,majd előbb utóbb össze dob valakivel a sors,de bele merek fogadni hogy az nem az internet lesz hanem a való élet,ott szemtől szembe vagy,látod mit mond,mennyira mond igazat stb. Itt nem lehet tudni. Nem tudnék egy itteni emberbe megbízni,lehet több valakinek is leírja ugyanazt,aztán tudod aki bekapja a csalit arra megy..
jan. 28. 14:03
 35/37 anonim válasza:
34,élőben is fogod kapni a flegma fejeket,ha nem jössz be az illetőnek,meg élőben is szemrebbenés nélkül hazudnak az emberek.Max. annyi,hogy nincsenek troll hülyegyerekek,akik nőnek adják ki magukat.
jan. 28. 18:05
 36/37 anonim válasza:
De azért sokkal kevesebb az esélye mint a neten..
jan. 28. 18:13
 37/37 anonim válasza:
A legutóbbi esetem egy frigid nő volt itt. Aztán csodálkozik, hogy nem jön neki össze egy normális kapcsolat.
jan. 28. 18:17
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!