Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdekel ismerkedés valakit?...

Érdekel ismerkedés valakit? 34 éves nő vagyok, Tatabányán lakok. Tartós kapcsolatot keresek, nem szexkapcsolatot. Van 2 gyerekem.

Figyelt kérdés
jan. 28. 15:38
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem leszek pot apuka köszi
jan. 28. 15:49
 2/20 anonim válasza:
Érdekelne (43 éves vagyok), csak nagyon messzire vagyok tőled. :( Csongrád-Csanád vármegye
jan. 28. 15:51
 3/20 A kérdező kommentje:
2es: túl messze laksz.
jan. 28. 15:59
 4/20 anonim válasza:
Én is ezt mondtam.
jan. 28. 16:02
 5/20 anonim válasza:
Volt már!
jan. 28. 16:50
 6/20 anonim válasza:
Bocsi, ha off téma, de csak dumcsizni nincs kedved? 😊
jan. 28. 16:50
 7/20 anonim válasza:
Nope.
jan. 28. 17:52
 8/20 anonim válasza:

2 gyerekkel alapból nehezebb, és még szex nincs, akkor felmerül a kérdés hogy mit nyújtasz... Milliomos vagy és eltartod a másikat, vagy kiszolgálod, gondoskodsz, esetleg elképesztően érdekes a személyiséged, humorod?

Nem bántás csak legyünk őszinték.

Szerintem összeteheted a kezed ha találsz normálisat hosszútávra. Nem vagy olyan tárgyaló pozícióban hogy te szabd meg pl. hogy szex nincs.

jan. 28. 18:42
 9/20 anonim válasza:

Szerintem a szexkapcsolat alatt azt érti, hogy nem olyan kapcsolatot akar, ahol csak a szex miatt taliznak.


Gondolom arra gondolt, hogy normális kapcsolatot szeretne, amin belül nyilván van szex is, de nem a szex az alapmotivációja, hanem a connection.

jan. 28. 18:46
 10/20 anonim válasza:
Ez a kérdés volt már itt kint 3x legalább!
jan. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!