Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ismerkedni értelmes,...

Hol lehet ismerkedni értelmes, céltudatos, kirándulós, kedves leszbikusokkal?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok valami helyet, már megyek is 😄 (Nem bulira gondoltam, hanem valami értelmesebb helyre).

jan. 27. 08:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha budapesti vagy, akkor kirándulósokkal pl itt: [link] Tavasztól újra szerveznek majd kirándulásokat. De érdemes megnézni a többi programjukat is.
jan. 27. 10:01
 2/11 anonim válasza:
Kár, hogy vidéken nincs ilyen, érdekelne pedig :/
jan. 27. 10:08
 3/11 anonim válasza:
Kitörés napi túrán.
jan. 27. 11:20
 4/11 anonim válasza:

Ahogy a 2. írja


vidéken semmi intelligens, értelmes lmbt+ élet nincs :(

jan. 27. 11:36
 5/11 anonim válasza:
4,szerencsére.
jan. 27. 11:39
 6/11 anonim válasza:
#2, #4: Pride hónapban szoktak lenni események, vagy most lesz az LMBT történeti hónap, elképzelhető, hogy akkor is lesz 1-2 vidéki esemény. Tavaly voltak debreceni és szegedi helyszínek is. Esetleg lehet, hogy érdemes lenne a helyi LMBTQ szervezettel felvenni a kapcsolatot és náluk tájékozódni, vagy felajánlani, hogy szerveztek valamilyen eseményt.
jan. 27. 11:55
 7/11 anonim válasza:
Lezbosz szigetén. Az eleve egy jó kirándulás is.
jan. 27. 13:38
 8/11 anonim válasza:
Errefelé pride hónapban sincs, sem lmbtq szervezet (2-es vagyok)
jan. 27. 19:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, szerencsére én budapesti vagyok. Ez a qlit jól hangzik, még nem is hallottam róla :)
jan. 28. 08:00
 10/11 anonim válasza:
Barátkozásra is keresel lányokat?
jan. 31. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!