Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek Budaörs és környékéről...

Hölgyek Budaörs és környékéről? 37/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


37 éves mackós úriember vagyok.

Egyedül álló, család és gyerek mentes.


Dobj egy privit. :)



febr. 6. 06:55
 1/4 anonim válasza:
Itt mindig ugyanazok az emberek írkálnak ilyen kérdéseket vagy mindig jönnek újak akik azt hiszik, hogy bármit is remélhetnek ettől az oldaltól?
febr. 6. 11:08
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma regisztraltam ide. Egy próbát megér...


Annyit biztosan, mint a többi online felület.


OP voltam.

febr. 6. 13:51
 3/4 anonim válasza:

Ezek szerint Redditről jöttél, ott használják az OP (Original Poster) megnevezést 🙃 itt zöld színű a kérdező, így könnyedén felismerhető. Én meg pont mostanában kezdem felfedezni a Redditet.

De hogy ne legyen teljesen OFF a válaszom (amit tilt a GyK szabályzata, de valójában azt is tiltja, hogy egymás kommentjeire reagáljanak a válaszolók a kérdezőé helyett, helyette a pontozás hivatott kifejezni egy-egy válasz hasznosságát, de ezt kb. lehetetlen betartani). Volt itt egy pár olyan kérdés (Társkeresés rovatban), hogy kinek mennyire jött be az itteni anonim társkeresés, érdemes végigpörgetni a válaszokat. Kikeresem neked, ha érdekel esetleg.

febr. 6. 20:17
 4/4 anonim válasza:

Ha elfogadsz egy tippet: minél részletesebb, egyedibb (de azért természetes hatású) bemutatkozót írsz, annál inkább felbukkan majd 1-1 lány, aki jelzi, hogy ismerkedne. Láttam már néhányszor olyat itt, hogy a sok-sok egysíkú bemutatkozás után megszólalt egy-két hölgy (vagy férfi) válaszoló, hogy "Na végre, egy korrekt bemutatkozás!" Ergo sokan ki vannak itt éhezve egy tényleg tartalmas, magával ragadó bemutatkozásra. Amit írtál, az rendben van, de önmagában nagyon kevés, próbáld kiemelni az egyedi, érdekes tulajdonságokat is. Hajrá!

Előző voltam, 30/F

febr. 6. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!