Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehetetlen a székesfehér...

Miért lehetetlen a székesfehérvári Auchanba bekerülni árufeltöltőnek?

Figyelt kérdés

6 éven át próbáltam bekerülni a székesfehérvári Auchanba árufeltöltőnek. Többször beküldtem már oda az önéletrajzomat, egyszer sem jutottam még el az interjúig sem.


Viszont a budaörsi Auchanba elsőre bekerültem árufeltöltőnek.


Miért van az, hogy a székesfehérvári Auchanba lehetetlen bejutni árufeltöltőnek, míg Budapest agglomerációjában elsőre felvesznek?



jan. 31. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ott nyilván több, nálad alkalmasabb ember jelentkezett.
jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert létszámstop van és munkaerőkölcsönzővel oldják meg?!🤡🙉
jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
vegezz iskolakat , kepezd magad. fehervaron is van egyetem..
febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

6 éven keresztül eszedbe sem jutott olyasmi, mint amit a 3-as mondott?


Akkor nincs mit mondani, kellemes árufeltöltést és szép karriert kívánok ebben a szakmában Budapesten.

febr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3, 4: Most csinálom a diplomámat, tavaly ősszel kezdtem el a képzést Székesfehérváron. Csak az egyetemen tanulásból nem lehet eltartani a családot, főleg levelező szakon.

Amíg nem helyezkedek el a szakmán belül marad az árufeltöltés.

Az Auchanban ahol dolgozok nem én vagyok az egyetlen akik levelezőn csinál diplomát.

márc. 1. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Majd csalódsz, a diplomásokat is söpörni lehet manapság az utcán, ez ma már semmire sem garancia!

Ugyanazt a xar melót fogod kapni most diplomával mint 15-20 évvel érettségivel amiket kaptak az emberek!

ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb "szakumnkáshoz" meg manapság már papír se kell!

Csak a hirdetésbe írják oda, közbe meg próbanap van! Ha béna vagy nem kellesz!


Mostanába kezdtem el pályát váltogatni hét évet voltam vagyonőr előtte meg tíz év élelmiszeripar és vendéglátás.


2-3 éve csináltam meg a villanyszerelő meg a gumis szakmákat. De pár próbanap után jobbnak láttam ha inkább nem tudják rólam a "kollégák", hogy van papírom is!


Volt olyan hely is ahol nem is kérték!

Ráadásul amikor villanyszerelésből mentem vizsgázni olyan is vizsgázott velem aki már tíz éve szerel villanyt!

ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
De az ilyen nagy kereskedelmi áruházban egy árufeltöltőnek lenni kibírható, mert többen vagytok, egyedül csinálsz egy sort ( kutya nem szól hozzád, max a vásárlók), 8 órás a meló utána eldobsz mindent és mehetsz haza.
tegnap 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!