Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy nő szemében milyen lehet...

Egy nő szemében milyen lehet az ha “idegenbe” szeretném megismerni? Pl üzenetváltással

Figyelt kérdés
Akad egy kolléganőm , tök aranyos meg minden ,nem is vagyunk annyira idegenek mivel köszönőviszonyban vagyunk. Közösségi médián is ismerősök lettünk (fb insta meg társai), és ugy érzem szeretném megismerni. Kicsit negativ tipus vagyok ezért ráparázok mindig az ilyenekre, de annyira nem tűnik olyannak aki nem lenne nyitott a dologra, csak nem akarom untatni vagy kellemetlen szituációba kerülni. Igazábol a vibe megvan , szemezgetünk, szoktam reagálni egy egy fb történetére őis az enyémre, mivel annyira elérhetetlen élőben azaz sosincs magában , gondoltam hogy megismerném először chaten keresztül , aztán könnyebb volna kialakítani egy kis közöset élőben is. Ez nagyon gáz volna? Érdekelne egy pár vélemény aki járt már hasonlo cipőben hogyan kezdi el az ilyesmit vagy pl egy nőnek hogy jön át ha egy fiu random ir neki ?

febr. 9. 00:13
 1/7 anonim válasza:
Én előszöe valahogyan mégis élőben nyitnék. Látnád a reakcióit, hogy egyáltalán érdemes lenne írásban próbálkozni.
febr. 9. 00:35
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez óriási hátrányt jelent, ha csak nem a virtuális térben éli az életét. De mint Te is írtad, társasági ember, valószínűleg a közösségi média nem jelent neki különösebben sokat.
febr. 9. 07:09
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ráírhatsz bármilyen ürüggyel. Ott dumáltok, aztán élőben is odamész, és mondasz pár ürügyes dolgot, és meglátod, milyen a reakciója. Ha jó, akkor tovább dumáltok. De kicsit 'bökdösni' kell a dolgot, finoman, tapintatosan.
febr. 9. 15:53
 4/7 anonim válasza:

Írásban nem látod a reakcióit, nincsenek hangsúlyok, azt sem feltétlenül tudod, hogy mikor mennyire ér rá, vagy épp valami totál mással foglalkozik, amiben még zavarod is, csak tapintatos akar lenni, hogy válaszol.


Ha el is indul az ismerkedés, nagyon könnyű írásban tévútra tévedni, mert te elkezdesz többet belelátni, mint amennyit ő szeretne sugallni vele. Írásban túl sok mindent könnyű hozzágondolni a dolgokhoz, ami valójában belőled jön, nem tőle. Ez nagyon könnyen félreviheti az ismerkedést, ha te elkezdesz olyasmit belelátni a dolgokba, amik valójában nem is biztos, hogy benne vannak.

Az is nagyon káros tud lenn, ha online jól működik, élvezetes, szórakoztató a kommunikáció, de közben meg élőben nagyon más a kémia (vagy annak hiánya).


Még ha valakivel online találtok egymásra és úgy kezdtek el ismerkedni, akkor is érdemesebb minél hamarabb élőbe átvinni a folytatást, hogy minél hamarabb kiderüljön, hogy élőben működőképes-e, mert különben komoly koppanás lehet belőle.


Ha valakit eleve élőben ismersz már, azzal kimondottan nem ajánlott online kezdeni az ismerkedést. Kezdeményezz élőben, kezdjetek el beszélgetni, flörtölni, ismerkedni. Ha élőben nyitott a dologra, akkor utána már valamennyire lehet vele online is kommunikálni, de szerintem érdemesebb akkor is inkább élőben működtetni az ismerkedést és online csak technikai részletekről egyeztetni - mikor, hol találkoztok, stb. Különben nagyon könnyen félre mehetnek a dolgok az online kommunikáció miatt.

febr. 10. 00:48
 5/7 anonim válasza:
Azért a legtöbb nő nem véletlen az élő kontaktot teheti, ha élő és online közül kell választani. Jobban járnál azzal. Könnyen lehet online csak tőmondatokat kapnál hosszú szünetekkel, esetleg felhergelnéd hogy miért írogatsz neki mert mondjuk zavarod. Míg élőben az is lehet teljesen szimpatikusak lennétek egymásnak. Ahol lehetőség van rá, mindig élőbe csináld inkább.
febr. 10. 11:08
 6/7 anonim válasza:
Már csak azért is, mert azt hiheti esetleg hogy gyáva vagy, ha online írogatsz de élőben ott az alkalom és mégse élsz vele. Tényleg félreérthető az ilyen.
febr. 10. 11:09
 7/7 anonim válasza:

"gondoltam hogy megismerném először chaten keresztül , aztán könnyebb volna kialakítani egy kis közöset élőben is. Ez nagyon gáz volna?"

Ne döntsd el előre, hogy chaten keresztül fogod megismerni, és majd csak aztán jön az élő, hiszen máris ismeritek egymást így is, úgy is. Ilyen körülmények között nagyon hülyén venné ki magát.

febr. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!