Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Silány, pár üzenetváltásból...

Silány, pár üzenetváltásból álló Messenger-beszélgetések (?)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit neten ismertem meg, mikor még neten keresgéltem barátokat.

Rendkívül aranyos lány, sok mindenért hálás is lehetek neki; az utóbbi időben azonban kezdtek fogyogatni a közös beszédtémáink, és ő maga sem annyira kommunikatív, mint régebben. Ennek ellenére mégis mindig rám írogat 5-10 naponként, hogy megkérdezte mi újság van velem, és még akkor is képes rám írni, ha én nem kezdeményeztem beszélgetést hónapok óta. (Valamilyen szinten mintha ragaszkodna hozzám.)


Órákra lakunk egymástól, viszont egy hozzám közeli városban jár egyetemre hétköznaponként.

Ritkán találkozunk egymással élőben, de akkor sem hinném, hogy sokkal több mindenről tudnánk beszélgetni.


Mitévő legyek? Milyen lehetőségeim vannak egy ilyen helyzetben?

Ő egy fontos személy számomra, csak éppen beszélgetni nem tudok vele.


(Én magam fiú vagyok, de az hétszentség, hogy semmiféle vonzalom nincs közötünk egyik irányban sem. Mintha a nővérem volna.)


Kérlek, ne kritizáljatok amiatt, hogy van 1-2 barátom, akikkel elsősorban írásban beszélgetek.



jan. 28. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ha nem teszitek bele a beszélgetésekbe, amit bele kell, ez egy felesleges időpazarlás. Részéről is, mert hiába érdeklődik, valami hiányzik ebből.
jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben azért a kérdésedben van ellentmondás azt írod hogy ő egy fontos személy számodra közben meg hónapok óta kezdeményezel beszélgetést illetve számodra fontos személy de nem tudsz beszélgetni vele?

Illetve mi is a kérdés mert "olyan mintha ragaszkodna hozzám" ahhoz képest hogy te nem keresed

Mit szeretnél hogy keressen vagy hogy ne?

jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is feltűnt az ellentét, de a kettő nem feltétlenül kell, hogy kizárja egymást; és nem is zárja tapasztalataim szerint.

Ő valóban egy fontos személy számomra, de ettől függetlenül tényleg nem nagyon tudunk pár üzenetváltásnál értelmesebb beszélgetést produkálni.

Azt szeretem, hogy szívesen tartaná a kapcsolatot velem; a beszélgetéseink semmilyensége viszont kellemetlen érzeteket szokott kelteni bennem, és ezért kezdeményezem én sokkal ritkábban a beszélgetést, illetve halogatom a válaszadást.

Pont ez az ellentét az, ami miatt kiírtam ezt a kérdést, hogy ti elmondjátok a véleményeteket, és ez segítsen dönteni; akármik is legyenek a jelenlegi lehetőségeim.

jan. 29. 07:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!