Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Match-eltünk Bumble-n de nem ír??

Match-eltünk Bumble-n de nem ír??

Figyelt kérdés

Az app lényege hogy először a nőnek van 24 órája hogy match után írjon. Match-eltünk (szerintem nem is véletlenül, első ránézésre illünk is egymáshoz), de mégsem ír, így el fog veszni a match 24 órán belül (amit 24 órával már meghosszabbítottam). Miert húzott akkor jobbra?

Normális embereknek is lehetetlen ismerkedni így.



febr. 10. 11:13
 1/5 anonim válasza:

Lehet, hogy kamus, vagy azóta nem lépett be, vagy egyszerűen csak talonba tett téged meg még rajtad kívül x másik pasit, aztán válogat. Ha valós személy, akkor volt nála valamennyi esélyed, de jött valaki, akit "szebbnek"/"jobbnak" gondolt, és inkább vele kezdett el beszélgetni.

Egyébként nekem az a véleményem, hogy ha egy nő jól néz ki és kellőképpen nyitott, akkor nem szorul rá semmilyen társkeresőre, a való életben is tud találni magának valakit.

febr. 10. 11:19
 2/5 anonim válasza:

"Normális embereknek is lehetetlen ismerkedni így."


Egy esetből még azért ne vonj le messzemenő következtetéseket. Egyébként olyat is hallottam hogy nem tudta a nő hogy ott neki kell először írnia és csak várt és várt :D

febr. 10. 11:26
 3/5 anonim válasza:
#2: Kíváncsiságból rámentem a felületre, ott az About menüpontban egyértelműen leírják, hogy a nőnek kell írnia, csak ezt el is kellene olvasniuk. De még ha világos is lenne számukra, hogy mit kell csinálniuk, sokan szerintem akkor sem tennék meg, mert beléjük nevelték, hogy minden a férfi kötelessége, nehogy már a nők kezdeményezzenek.
febr. 10. 11:37
 4/5 anonim válasza:
Ha amugy hasonlo a felulet, mint a Badoon, Tinderen, nekem eszem be se jutna elolvasni a szabalyzatot. Nem fogyatekossagbol, hanem mert azt gondolnam, ertem mi van.
febr. 10. 23:26
 5/5 anonim válasza:
Meg is érdemli aki ilyen szarokon ismerkedik. Tudod ki menne online....tele beképzelt nőkkel mert őket istenítik ott. Én csak élőben. Ott a többsége kisnyuszi.
febr. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!