Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Passzívként mit vának el...

Passzívként mit vának el tőlem az aktívak kinézet terén? Milyen kinézetű passzívakat várnak/vátok el? 🤔🤔

Figyelt kérdés

Az aktívak kinezetéről gyakrabban beszélünk, de a passzívakéról kevésbé, így nem nagyon tudom.🤷🏻Érdekelne.

A segítő válaszokérz előre is hálás vagyok ☺️



#homoszexualitás #passzívak kinézete #hogyan nézzek ki
febr. 10. 22:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az ugye megvan, hogy a melegek sem egy kaptafára készülnek?... Ha random kiválasztasz három aktívat, simán meglehet, hogy mindháromnak tök más külsejű passzív fog bejönni.
febr. 10. 22:15
 2/12 anonim válasza:
Attól függ, hogy annak az aktívnak mi jön be. Mindenkinek úgysem fogsz megfelelni, ezt el kell fogadni. De gondolom neked sem jön be minden aktív.
febr. 11. 00:18
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Igen-igen, tudom.

#2 Háát igen.


Engem az érdekel, hogy átlagban mit várnak/vártok el.

febr. 11. 07:50
 4/12 anonim válasza:
Tornász alkat
febr. 11. 11:55
 5/12 anonim válasza:
Férfias legyél ,szeretem ha van arcszőrzet.
febr. 11. 19:49
 6/12 anonim válasza:
Tudd a lábadat felemelni a füledhez.
febr. 11. 20:10
 7/12 anonim válasza:
kevés szőrzet és legyen fehérebb nálam
febr. 12. 08:29
 8/12 anonim válasza:
Ne legyen semmiféle szőrzet. Előny ha fiatalos cuki vagy. Mondhatni nőies de nem úgy, hogy nőnek próbálsz kinézni.
febr. 13. 15:53
 9/12 anonim válasza:

Szerintem ez nem meghatározható, különben sokkal egyszerűbb lenne a pártalálás. Nem biztos, hogy ami tetszik ez egyiknek az a másiknak is.


31/F/p

febr. 14. 15:22
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Eleve azért merült fel bennem ilyen kérdés, mert valahol egy a. említette, hogy milyen p. jön be beki, de belegondolva nem tudtam ilyet mondani.

- Remélem érthető -

febr. 14. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!