Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ilyen külsővel...

Szerintetek ilyen külsővel reménytelen, hogy társat találjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 éves vagyok és eddig társkeresőn próbálkoztam az ismerkedéssel, de sajnos még beszélgetésig nem sikerült eljutni kölcsönös tetszés hiányában. Baráti köröm nincsen és nem vagyok egy bulizós típus sem, így ezért nem próbálok máshol ismerkedni.


Rólam azt érdemes tudni, hogy egy őszinte és megbízható embernek tartom magam, aki szívesen elbeszélget szinte bármilyen témáról. Szabadidőmben nagyon szeretek a természetben lenni, rajzolni és angolul tanulni.


Ehhez hasonló Hölgyet is szeretnék találni, szerintetek ilyen külsővel nem lehetséges? (Küldök képet privátban, sajnos ide nem engedi betenni)


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


Esetleg, ha lenne itt olyan Lány, aki szívesen ismerkedne, beszélgetne, írjon bátran (egyébként inkább a személyes találkozó híve vagyok).



2022. szept. 21. 08:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy Budapesten, illetőleg a közvetlen környékén próbáltam társat keresni ezidáig.
2022. szept. 21. 08:40
 2/18 anonim válasza:
Csunya lanyoknal kell probalkozzal :)
2022. szept. 21. 08:43
 3/18 anonim válasza:

Hát, a külsődről nem sok derült ki.


Egyébként sokfelé lehet még ismerkedni, ez jó lehetőség olyan tánctanfolyam, ahová nem párok jelentkeznek.

2022. szept. 21. 09:01
 4/18 anonim válasza:
Miféle társat? Hagyjad már...én is pár évvel ezelőtt ezen kattogtam, aztán rájöttem, jobb egyedül! Senki sem csesztet, nem kell elvárásoknak megfelelni, azt csinálok-akkor, amikor akarok stb... A társkereső amúgy is egy humbuk. Hazudoznak, pénzük sincs, szexelni akarnak, beképzektek, álomvilágban élnek, midelleket keresnek stb... Hülye béna senkiháziak. Túl kell rajta lépni, azt ennyi. Számos ember él egyedül. Semmi bajunk sincs.
2022. szept. 21. 09:05
 5/18 anonim válasza:
Megkaptam a kepet. Szerintem teljesen jokepu vagy, csak onbizalom hianyos lehetsz.
2022. szept. 21. 09:31
 6/18 anonim válasza:

Nem a buli meg a társkereső a jó irány. És nem a külső a legfontosabb.


Társ abból lesz, aki értékeli a belső tulajdonságainkat, ezért maga az élet a legjobb társkereső, ahol maga az ember mutatkozik meg, nem egy profil.


Ha szeretsz rajzolni, menj el valami rajziskolába, vagy tanulj festeni. Ott lesz egy csomó hasonló érdeklődésű ember, akikből barátok, haverok, társaság alakulhat ki. Ha olyan a személyiséged, te is lehetsz ennek a katalizátora, szevezhetsz mondjuk múzeumlátogatást stb.


Ettől persze még nem lesz barátnőd, de a társaság sokkal tágabbra nyitja az ajtót. Sokkal! Ott emberek vannak, ismerősökkel, rokonokkal, munkahelyekkel, iskolákkal. Te sem csak egy fotó leszel milliónyi másik közül, hanem egy élő ember, akinek célja, tudása, érdeklődése, stílusa, műveltsége van. Látszólag eltávolodsz ugyan a csajozástól, viszont a legjobb formádban mutatkozhatsz meg a való életben. És majd akkor elkezdenek adódni a lehetőségek. Lesz ott egy lány, vagy annak a barinője, vagy valakinek a húga stb. Hús-vér emberek, nem profilok, nem fotók.


Én amúgy még cipőt sem választok online katalógusból, nemhogy társat... :)

2022. szept. 21. 09:41
 7/18 anonim válasza:

Fel a fejjel. Ahogy írják max onbizalomhianyos lehetsz. Nekem is akkor sikerült párt találni mikor összeszedtem egy kis önbizalmat :D


Ne gondolj se mások véleményére, és a pozitívat fogadd be csak, hidd el, lesz önbizalmad :)


Barátok meg mostani világban elég kiszámíthatatlanok, nekem a párom egyben a legjobb barátom is :)

2022. szept. 21. 10:07
 8/18 anonim válasza:

4-esnél a pont !

Már évek óta nincs társam és szuper az életem, azt és akkor csinálok, amit és amikor akarok!

Pénzem van, nem kell senkit kiszolgálni:)


F

2022. szept. 21. 10:16
 9/18 anonim válasza:
Sajnos manapság a kinézet számít sok nőnek… Szerintem leírásod alapján jó arc lehetsz, nem tudom mi a probléma. Ha szeretnél küldhetsz képet is :)
2022. szept. 21. 10:23
 10/18 anonim válasza:
mutasd a képet
2022. szept. 21. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!