Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányokkal ismerkednék? (24F)

Lányokkal ismerkednék? (24F)

Figyelt kérdés

Sziasztok keresem a páromat akinek hasonló az érdeklődési köre mint nekem:

Szeretek olvasni és írni ezek igazán kikapcsolnak a mindennapi mókuskerékből.

Szeretem az animéket (követem a szezont), bár már nem nézek annyit mint tiniként, de a legjobb barátomat köszönhetem ennek a hobbinak

Filmeket és sorozatokat se vetem meg, btw ahogy olvasás terén úgy itt is a fantasy a kedvenc műfajom

Néha egy kis videójáték is becsúszik

Foci rajongó vagyok, de leginkább csak a BL-t követem szóval nem az a kocsmába/meccsre járó emberke vagyok

Minden nap meló után eljárok kondizni, de legfőképp csak fitten tartás miatt


Legutóbbi párom miatt kb az össze hobbimról lemondtam és ez ellehetelenítette, hogy jól érezzem magam mellette, így olyan embert keresek akivel megértjük és támogatjuk egymás mindenben



febr. 13. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Nem érdekelsz.
febr. 13. 21:51
 2/5 anonim válasza:

Olyat eleve ne keress, akinek hasonló az érdeklődési köre, mert az csak kezdetben jó, ám később csak vitatáptalaj.

Előnyös tulajdonság, ha valaki szeret olvasni meg írni, de az sokkal előnyösebb, ha ez pozitívan mutatkozik meg a bankszámláján is.

Az animék és az általuk szerzett barát alapján egyből arra fognak gondolni, hogy egy hópihe lelkületű látensbúza vagy. A barátod meg pont nem érdekli őket, kivéve akkor, ha az egy befolyásos személy és egyben jó B terv is.

A csajok is szoktak filmeket és sorozatokat nézni, de nekik teljesen mindegy, hogy melyik műfajt szereted, mert közösen úgysem azt fogjátok nézni, amit te szeretnél.

A videójátékot ne nagyon emlegesd, mert egyből azt fogják hinni rólad, hogy egy túlsúlyos, ragyás-képű, mamahoteles, kerti törpe vagy. Kivéve, ha bejön a statisztikai lehetetlen és pont kifogsz egy főnyeremény gamer csajszit.

Ne csak egy focirajongó legyél, hanem egy profi focista, természetesen milliós fizetéssel!

Csajoknál a kigyúrt test maximum csak a beugróig elég.

Ne lássák azt rajtad, hogy elkeseredett és befolyásolható vagy! Lemondani dolgokról meg ráérsz majd házasság után. Addig viszont el is kéne jutnod valahogy. Szóval hajrá!

febr. 13. 22:40
 3/5 anonim válasza:

Értem mi történt az előző kapcsolatodban de azért nehéz ügy ez a mostani is. Tehát gamer, olvasni szerető, focit szerető, anime és fantasy kedvelő lányt keresel, akivel még be is jöttök egymásnak lévén párkeresés. És aki még téged is választ, ha úgy alakul.

Hááát, sok sikert kívánok!

febr. 14. 15:45
 4/5 anonim válasza:

2. Ezt honnan veszed?



Mi mindketten játszunk, be tudjuk osztani az időt ki mikor és hol van, mit csinálunk, stb.


Neki is vannak barátai, nekem is. Mondjuk én nőként sosem tiltottam senkitől , az a legalja, szerintem..

febr. 14. 15:58
 5/5 anonim válasza:

#4,

„Ezt honnan veszed? Mi mindketten játszunk, be tudjuk osztani az időt ki mikor és hol van, mit csinálunk, stb. Neki is vannak barátai, nekem is. Mondjuk én nőként sosem tiltottam senkitől , az a legalja, szerintem..”

Gondolom, hogy a videójátékos részre gondolsz. A bekezdés 2. mondatát is elolvastad?

febr. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!