Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18-26 éves lányok/nők szeretné...

18-26 éves lányok/nők szeretnétek ismerkedni? 28F

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, Heves megyében lakom.

Komoly kapcsolatot keresek.

Képet küldök privátban.


170 cm magas vagyok, 71 kg, nem dohányzom.

Hajam és szemem színe barna.

Alkalmazottként dolgozok, nincs diplomám.

Szeretek kirándulni, visszafogott életet élek.



febr. 16. 09:23
 1/8 anonim válasza:

Nem ajánlom hogy küldj képet privátban mert a másik fél nem fog. Vissza írni sem.

Egy elérhetőséget kell megadni egymásnak, de amúgy itt nem nagyon vannak ismerkedni vágyók nők. Fogsz kapni egy olyan kommentet aki kérdez rólad 1-2 dolgot, de magáról nem mond semmit. Kuka az egész

febr. 16. 10:03
 2/8 anonim válasza:

Miért nem társkeresőn próbálkozol?


29N

febr. 16. 12:17
 3/8 anonim válasza:

2

Az meg a másik véglet, de még mindig jobb mint kiírni ide egy kérdést. Vagy facera stb.


Az előbb nézegettem egyébként hogy mi megy a Facebookon ilyen téren. Hát őszintén, a Gyakori kérdések ezerszer jobb

De szerintem így nem lehet férfiként nőt "találni". Rájuk kell írni privátban.

febr. 16. 12:30
 4/8 anonim válasza:
"Miért nem társkeresőn próbálkozol?" mert küld valami kamu képet és lessz olyan tapasztalatlan aki visszaküld képet és a kérdezűnek lessz mire recskázni
febr. 16. 14:26
 5/8 anonim válasza:

"18-26 éves lányok/nők ... 28 éves srác vagyok"

De miért zárod ki a 26-28, akár 29-30 éveseket?

febr. 18. 21:13
 6/8 anonim válasza:
#6 mert nekik nem kell mert sokkal érettebbek nála, illetve ők nem elég manipulálhatók neki.
febr. 18. 21:33
 7/8 anonim válasza:
Most nem
márc. 5. 22:06
 8/8 anonim válasza:
Nem. Nem elég hogy öreg vagy de még törpe is. 18L
márc. 5. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!