Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan hobbik/sportok ahol...

Olyan hobbik/sportok ahol lehet ismerkedni fiataloknak?

Figyelt kérdés

Táncoktatasra, vagy valami ilyesmire gondoltam. Ismertek jó helyeket?

22 éves lány vagyok


febr. 18. 19:58
 1/7 anonim válasza:
Követem. Az online ismerkedés inkább volt csalódás mint siker.
febr. 18. 20:16
 2/7 anonim válasza:
Abból indulj ki amit tényleg szeretsz, ne befakelj valamit, ami nem is érdekel. Ott nem lennél hiteles.
febr. 18. 21:09
 3/7 anonim válasza:
kocsma billiárd
febr. 19. 10:06
 4/7 anonim válasza:

A tánc az jó, bár inkább fiúknak, mert lány sok van, fiú meg kevés ezért le is csapnak mindig azokra akikre érdemes.


Van amúgy ezer lehetőség, nem lehet felsorolni az összeset. Keress olyan csapatos hobbit, ahol a fiúk vannak többségben, és próbalgasd ezeket. Ha nem jön be válthatsz, de aztán lehet a végére telálsz valami olyat ami bejön és ott ragadsz.

febr. 19. 12:15
 5/7 anonim válasza:
Én férfiként a teniszpályát javaslom ismerkedési helyként :)
febr. 20. 06:46
 6/7 anonim válasza:
iitt
febr. 22. 11:02
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én fiú vagyok (lehet a kérdés szempontjából irreleváns 😄) én pl. eljárok biliárdozni, társas estekre, én őszintén arra is vevő vagyok, ha az utcán leszólít egy lány ezzel a céllal (bár valljuk be, erre kicsi az esély), mit lehet rólad tuni, mi a hobbid, dolgozol valamit, vagy egyetemista vagy? Akár szerintem még workshopokon is vagy előadásokon. Koncerteken.


De amúgy (nem reklám), a HaverVagy szervezet is csinál ismerkedős programokat szerte az országban (én jártam régebben, de inkább a 30-35+-os korosztály a jellemző és ők már nagyrészt családosak/házasok/párkapcsolatban élnak (nem tudom, hogy ilyen céllal is érdeklődsz vagy csak sima ismerkedés, mert arra viszont jó ez is).

febr. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!