Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol érdemes ismerkedni a...

Hol érdemes ismerkedni a fiataloknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

17 éves lány vagyok. A kérdés tömör és remélem kapok pár gyors, segítőkész választ. Egyébként nem vagyok tucat, nem szeretek 'piálni' meg nagy partikra járni. Eleinte csendes vagyok, ezért is van az, hogy kevésbé tudok megnyílni idegen közegben. A stílusom szerintem nem taszító, engen tükröz. Mondanám hogy a grunge stílusra hasonlít, de nemvagyok 100%-ra biztos benne. Nirvana, Green River, Foo Fighters, Alice in Chains, blink-182, SUM41, Asking Alexandria, Good Charlotte, Iggy Pop, Flames to Burn, Avenged Sevenfold, ilyen bandákat szeretek :)

Ez alapján van változás az ismerkedésre alkalmas helyeket illetően?



2014. júl. 15. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb helyen jársz... A szex őrültek és perverzek birodalmában! :D
2014. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ehh, én a cigányzenét és a mulatóst szeretem :(


20/F

2014. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárhol, de tényleg. Csak ne neten.
2014. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt... én is teljesen ilyen vagyok... A7X a mindenem...és az Asking Alexandria :) amúgy nem tudom hogy hol tudnál a való életben én is csak neten tudok :) 17/F
2014. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja csak annyi hogy már foglalt vagyok :) itt ismertem meg a lányt :)
2014. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Uhm, köszi! :D az első válaszolót... Oké:")

Azért tettem fel a kérdést, mert nem neten akarok ismerkedni. Jó, van pár barátom, akikkel neten ismerkedtem. De elegem van ebből és szeretnék rendesen új arcokkal találkozni :/

2014. júl. 15. 11:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Szolnoki vagyok.:)
2014. júl. 15. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Járj el koncertekre, bulizni, szórakozni úgyis lehet kultúráltabban is, nem muszáj hülyére innod magad csak azért, mert sokaknak az jelenti a szórakozást. Ha pesti vagy, akkor szinte mindig tudsz valahova menni, ilyen helyeken össze futhatsz sok olyannal, akinek hasonló a stílusa, mint neked. Ha nem nagyon jársz el sehova, akkor még neten tudnál ismerkedni, vagy mondjuk még suliban(persze nem nyáron).
2014. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hány privátot kaptál eddig kérdező? Én egyszer ebbe a kategóriába kiírtam egy kérdést és 4 perc alatt 9 ismerkedős üzit kaptam. Pedig nagyon nem ismerkedős volt a kérdés. :)

17/l

2014. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!