Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem látható a profilom...

Sulek Péter kérdése:

Miért nem látható a profilom ? Valami beállítási hiba lehet ? (Facebook társkereső)

Figyelt kérdés
Facebook társkeresőn profilt kitöltöttem, de valami miatt nem látjàk mások. Ha valaki tudna segíteni megköszönném előre is.

#hiba #társkereső #Mások nem látják a profilomat
febr. 21. 22:46
 1/5 anonim válasza:
Ha nem használod inaktívvá válik. Húzogasd a nőket jobbra balra minden nap.
febr. 22. 07:30
 2/5 anonim válasza:
Honnan tudod hogy nem látszik?
febr. 22. 12:57
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es használva van, napi szinten. Én látom engem nem látnak. 2-es a profilom mellett pirossal zárójelben ki van írva ( a profil nem látható) ráadásul senki nem jelez vissza, se üzenet se semmi. Bejövő üzenet, szívecske, jelölés semmi nem jön. Elmúltak 18, nem sértő a profil. Nem tudom mi lehet a gond. Köszönöm szépen az eddigi, ès további válaszokat is.
febr. 22. 13:54
 4/5 anonim válasza:
A facebook látja az erotikus tartalom fogyasztási szokásaidat. Azok kerülnek zárojelbe, akik valamilyen bizarr, társadalmileg nem elfogadott tartalmat fogyasztanak. Esetleg ha visszaeső szexuális ragadozó vagy. Azt is látják különböző összehapcsolt rendszereken. Szóval ez egy a felhasználóik védelme érdekében használt szűrő, korlátozás. Ezt már nem lehet leszedni. Ha újra regisztrájsz, észreveszik. Van erre kifejlesztett algoritmusuk ami figyel az új felhasználók bejelentkezési, platform felhasználási szokáisait. Egyezés után összekapcsol a régebbi összeállított viruális avatarral, digitális vetületeddel. Olyan ez mint a pedofil nyilvántartás. Nem évül el, és megmásíthatatlan. Valami nagyon csúnya dolgot csinálhattál az interneten, ha ezt megkaptad.
febr. 22. 20:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4- es köszönöm szépen a válaszodat. További szép estét kívánok 😊
febr. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!