Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy alkoholista, de nem...

Egy alkoholista, de nem erőszakos férfival ismerkedne-e 35 év körüli nő?

Figyelt kérdés

febr. 25. 14:51
1 2 3
 11/21 Senior Séf válasza:
Aranyapám, egy kapcsolatba úgy megy az ember, hogy van mit adnia. (Nem anyagiakra gondolok.) Te meg már eleve kapni akarsz?
febr. 26. 16:00
 12/21 A kérdező kommentje:
hát akkor marad a magány ameddig tart az élet és kész
febr. 26. 21:20
 13/21 anonim válasza:
Köszi, kihagynám. :D De majd jönnek az incelek kiosztani minket, hogy mennyit válogatunk, semmi se jó nekünk, nyaff-nyaff... :D
febr. 27. 08:54
 14/21 anonim válasza:

12., ha most az a kérdés, hogy az alkoholt válaszd vagy egy társat, akkor tartsd szem előtt, hogy az alkohol semmit nem ad, csak elvesz, míg egy partnerrel kaphatsz egy új életet. DE semmit nem adnak ingyen!

Voltam hasonló cipőben, magányosan, piásan, várva a "sült galambra", ami persze sosem jött. Aztán megelégeltem, leraktam a piát, a cigit, elkezdtem sportolni, tudatosan élni. 9 hónappal később megismertem a menyasszonyomat, akivel teljes az életem. De ez csak úgy sikerülhetett, hogy JÓZANUL mentem bele egy kapcsolatba.

febr. 27. 11:12
 15/21 anonim válasza:

Én megismerkedtem egy férfival. Láttam vannak problémái, de szemet hunytam felette.

5 éve vagyunk együtt. és hát... kiderült masszív alkoholista.

Pár munkahelyet elvesztett az alkohol miatt. A spórolt pénzem mind elment rá, most közel 4milliós tartozásom van miatta a kapcsolatból meg nem tudok kiszakadni, mert reménykedek, hogy összeszedi magát annyira, hogy legalább a kölcsönt vissza tudjuk fizetni.

Bár ahogy látom, hogy ha van pénz 50-100 ezer Ft megy el piára... meg ki tudja mire... nem is értem mire várok még.

Mindezek mellett persze én vagyok a sz@r aki folyton sír, panaszkodik és neki semmi nem jó...

febr. 27. 15:25
 16/21 anonim válasza:
Hát ha csak a kapcsolatért akarsz megváltozni,az sok mindent elmond
febr. 27. 16:20
 17/21 anonim válasza:

#12 Vagy elmész pszichológushoz, terápiára, leszoksz az alkoholtól, segítséget kérsz és küzdesz a boldogságért.

De persze ez nehéz, hosszú út. Milyen már az, hogy megdolgozol a boldogságodért?

febr. 27. 16:30
 18/21 anonim válasza:
#15 Ejha, ez elég kemény sztori. Szerintem ne várj arra, hogy összeszedi magát. Ha lenne erre esély, már megtette volna. Ráadásul az utolsó mondatod arra enged következtetni, hogy nem is becsül, nem tisztel téged. A kölcsön kinek a nevén van?
febr. 27. 16:32
 19/21 anonim válasza:

#18as.

15ös válaszoló vagyok.

Természetesen az enyémen. Nekem van bejelentett biztos munkám 3 éve. Elég jó fizetésért, így elég magas kölcsönt tudok kapni.

Még kapcsolat elején vettem is fel sajnos, elég sokat.

Most is kellene, de már nem fogok... oldja meg ő....

Mellette az, hogy az alkoholista haverokra mindig van pénz. Rám annyi ideje nincs, hogy felhívjon...

tudom nem panaszkodni kell hanem cselekedeni.

febr. 28. 08:45
 20/21 anonim válasza:
#19 - mennyi idősek vagytok?
febr. 28. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!