Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lanyok, valakinek lenne kedve...

Lanyok, valakinek lenne kedve egy esti setara Budapesten egy 28 eves sraccal?

Figyelt kérdés
Este 7 utan indulas, es 2-3 ora seta az esti fenyekkel teli Budapesti latvanyosagok korul. Dunapart, Parlament, Lanchid, Budai var, amihez csak kedvunk van. Es persze csak gyalogosan, tomegkozlekedes, bringa es roller cheat-nek szamit! ;) Szoval olyan 12-15 km seta estere.

febr. 29. 12:39
 1/8 anonim válasza:
Ritka az ilyen csaj, de sok sikert.
febr. 29. 13:00
 2/8 anonim válasza:
Először nappali programot csinálj olyan helyen ahol sok ember van. Gondolod, hogy ebben a mai őrült világban van olyan bátor (ráadásul nő!) ember, aki esti sétára indul kettesben a Duna mentén sötét este egy vadidegennel? 😂 Másnap meg majd az esti híradóban keresik a csajt.
febr. 29. 13:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem ez meg sem fordult a fejemben, hogy emiatt problemas lehet, de utolag belegondolva jogos erv... 😅 Csak hat teljesen mas a varos esti fenyekben es nappaliakban.
febr. 29. 13:55
 4/8 anonim válasza:

#2

Hagyjuk már én már 6 lánnyal lefeküdtem tinderről első talin. A legtöbb egyből hozzám jött

Egyébként meg a belvárosi dunapart egyáltalán nem elhagyatott

febr. 29. 14:11
 5/8 anonim válasza:
Nincs is máshoz kedvem, mint 3 órát eltölteni este egy idegen faszival 😂
febr. 29. 14:31
 6/8 anonim válasza:
Nem győztél meg! Legalább vmi poénosat írtál volna!!
febr. 29. 14:33
 7/8 anonim válasza:
Nekünk ez egy teljesen átlagos program. A 12-15 km séta. Imádom. De nem engedne el veled a párom :)
febr. 29. 18:45
 8/8 anonim válasza:
És azt engedi a párod hogy az ismerkedés kategóriában nézelődj meg válaszolgass?
márc. 2. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!