Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A múlt héten voltam egy rock...

A múlt héten voltam egy rock koncerten Budapesten és találkoztam pár velem egyidős fiatal sráccal, akik említettek egy olyan helyet szintén BP-n, ahol amatőr zenészek/zenekarok léphetnek fel. Ismeri va-lak-i ezt a helyet ?

Figyelt kérdés

4 órás volt a koncert, szóval mindenki elég ittas volt már ahhoz, hogy a másik keresztneve helyett, csak úgy szólítsa meg a másikat, hogy "hallod".

Így a nevükre én sem emlékszem.

Teló számot egyikünk sem tudott fejből, internetkapcsolat meg szintén nem volt ahhoz, hogy fel tudjuk venni egymással valamilyen módon a kapcsolatot.

Elég jól eldumáltunk, s beszélgetés közben az egyikük felhozott egy olyan kocsmát/bárt/pubot/szórakozóhelyet -valamit-, ahol úgy van "minden este koncert", hogy amatőr zenészek lépnek fel és adnak elő 1-1 számot.

Gondoltam, hogy rock témában/stílusban, de ezt nagyon nem fejtették ki.


Ismer valaki ilyen helyet Bp-n ?

A buli után is oda tartottak, de nekem másnap korán dolgom volt, így nem mentem velük.


Aki hallott már ilyesmiről az kérem segítsen megtalálni :D

Mert ez a dolog igencsak érdekelne.


Tizen+ éve gitározok már, kis korom óta és eddig olyan zenészekkel nem találkoztam, akik hasonló stílusban játszanának, mint én.


A srácokkal pont azt beszéltük, hogy ezen a helyen erre pont van lehetőség, hogy akár zenésztársakat is találjon magának az ember.


Köszi hogy elolvastad!



2023. márc. 10. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Valaki ?


Tényleg nem hallott még ilyen helyről senki Budapesten ?


Rockerek, metálosok, még ti sem ? :D

Ha valaki tudja, kérem írja már meg nekem :D

Köszönöm szépen!

2023. márc. 16. 13:32
 2/3 Oldrockboy ***** válasza:
Sajtos manapság elég halott ez a vonal,csak a pialasig terjed ki.....
2023. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Találd fel magad és guglizz rá.
2023. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!