Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedni? (lányok...

Anonymuspro99 kérdése:

Valaki ismerkedni? (lányok csak xd)

Figyelt kérdés

Hali ,16 éves srác vagyok

Martonvásár környékén lakok de budapestre járok suli

Valakinek van kedve ismerkedni?



márc. 2. 16:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
Senki nem fog irni, üdv a klubban, ilyen a csávó lét jobb ha megszokod
márc. 2. 16:31
 2/16 anonim válasza:
Én nem lenni lányok csak xd.
márc. 2. 16:32
 3/16 anonim válasza:
nem rossz a szoveg broder egy kicsit azert fuszerezhetsz rajta de amugy jo
márc. 2. 16:35
 4/16 anonim válasza:
ezeknek aztán magyarázhatod, hogy "csak lányok", agysejt nulla a szokásos normál hőmérséklettől eltérő erőszakoskodás
márc. 2. 17:33
 5/16 A kérdező kommentje:
xd az úgy kom :)
márc. 2. 20:25
 6/16 anonim válasza:
ha azt írnád , hogy csajozni szeretnél, akkor írnék is, de ilyen barátkozni szöveg... minden srác ezzel jön, csak barátkozni akarok, aztán, ha emiatt friendzoneba teszem, akkor meg megy a hiszti
márc. 3. 03:14
 7/16 anonim válasza:

#6-os. Én ismerkednék kapcsolat szempontjából is szívesen. :D

Bár, kérdéses mennyi idős vagy. Valószínűleg fiatal, szóval öreg lennék a 25 évemmel azt hiszem. :D

márc. 4. 17:04
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 s Xd ha meg azt írom csajoznék akkor milyen illetlen alpári stb vagyok😂 na meg előbb meg ismerném az adott lányt és szerintem fordítva is mielőtt bármi lenne nem? De akkor a te kedvedért csajoznék valaki?
márc. 5. 08:14
 9/16 anonim válasza:
lennék a csajod, ha focizol
márc. 5. 17:40
 10/16 A kérdező kommentje:

Ahogy láttom idáig elégé off a helyzet úgyhogy itt van egy kis szöveg rólam hátha ez fel kelti az érdeklődést :

-168-9 cm magas vagyok.

- Legutóbbi mérésel 80 kg

-főbb hobbi aim : Gördeszkázás,kosár,game,olvasás már ha ez ide sorolható 😅,zene készítés,sakk

Kb ennyi de még jó sokmindent ki szeretnék próbálni azaz nyitott vagyok az új dolgokra.

-külsőm:fekete haj, barna szemek,szakál 😁😆

Az utolsó val biztos hogy sok lányt el ilyeztek pedig én úgy tartom hogy jól áll stb remélem ezzel a kis bemutatkozásal több lánynak felkeltem az érdeklődését.

márc. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!