Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni társkeresés céljából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondoltam teszek egy próbát az itteni társkeresésre vonatkozóan is, veszteni nem veszítek semmit.

Magamról annyit írnék, hogy kissé introvertált, kedves, mély érzésű, empatikus, káros szenvedélyektől mentesen élő, 39 éves férfiként komoly párkapcsolat céljából ismerkednék Hajdú-Bihar megyéből. Szabadidőm nagy részét olvasással, zenehallgatással, filmnézéssel és sportolással, edzéssel töltöm. Szeretek a természetben is lenni de egyedül nehezen veszem rá magamat, hogy kimozduljak, pedig a természet, akárcsak a zene mindig feltölt lelkileg. Az évek alatt az életem szerves részévé vált a rendszeres edzés mellett a spiritualitás is, az elméleti tanításokkal is ismerkedem, valamint a meditációt és annak egy magasabb formáját az önkutatást is gyakorlom egy ideje. Belső tulajdonságok tekintetében fontos számomra az őszinteség, a másokra való odafigyelés, a másokkal való törődés. Szeretek másoknak segíteni, ez engem is feltölt és lelkileg erőt ad. Mivel sokat voltam/vagyok egyedül, ezért valószínűleg ez egyúttal amolyan szeretet pótlék is számomra.

Külsőre 185 cm magas magas, barna hajú, barna szemű 83 kg sportos testalkatú férfi vagyok.

Komoly párkapcsolat céljából ismerkednék hasonló gondolkodású, értékrendű, életvitelű nőkkel. A távolság annyira nem akadály, bár a távkapcsolat nem a legszerencsésebb párkapcsolati forma, de úgy vélem, ha igazán komollyá válik egy párkapcsolat, akkor minden felmerülő akadály megoldhatóvá válik, ha mindkét fél igazán akarja. A mobilitással pedig nekem sincs túl nagy problémám, mivel a munkahelyemnek köszönhetően (a Máv-nál dolgozom) szinte teljesen ingyen utazok a Máv és a Volán járatain illetve pár hónapon belül mindenképpen akarok egy saját gépkocsit is venni. A laza kapcsolatok teljesen távol állnak tőlem, így az ilyen kapcsolati formák egyáltalán nem érdekelnek. Azt a nőt szeretném megtalálni, akivel hosszútávon kölcsönösen kiegészíthetnénk és még inkább teljessé, valamint boldoggá tehetnénk egymás életét. Hozzáfűzném még, hogy jelenleg a szüleimmel lakom, azonban mielőbb tervezem az elköltözést, ha minden jól megy, idén sikerül is ezt megvalósítani, azonban a mai világban egy fizetésből nem olyan egyszerű megoldani, hogy az ember teljesen önállóan egy normális életszínvonalat tudjon magának biztosítani, ne pedig vegetálva élje az életét. Így akiknél ez kizáró ok a párkapcsolatok terén, kérem, hogy ne vesztegessék rám az idejüket és a figyelmüket.


Ha valakinek szimpatikus lennék és ezek után szívesen ismerkedne velem, írjon nyugodtan, ha pedig valakinek egyszerűbb, könnyebb, átláthatóbb a koszegitamas8@gmail.com e-mail címre is írhat.


Köszönöm, ha elolvastad.



#ismerkedés, társkeresés, komoly párkapcsolat
márc. 3. 11:53
 1/6 anonim válasza:
(d) Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet [...] elhelyezni...
márc. 3. 12:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, de nincs különösebb jelentősége. Legfeljebb majd törlik a kérdésemet, én pedig kiírom újra, csak akkor már az e-mail cím megadása nélkül.
márc. 3. 13:14
 3/6 anonim válasza:
Amikor ilyen kérdéseket feltesznek ide, szokott egyáltalán valaki írni ezeknek? Mert tonna számra vannak az ilyen kérdések de, hogy minek, vagy, hogy mekkora az esély erre nem tudom.
márc. 3. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 nem gyakran írok ki ilyen kérdést, azonban mivel ahogy írtam a leírásnál is, alapvetően nincs veszteni valóm, ezért ha nem írna senki, akkor sem esek kétségbe, nem leszek depressziós vagy hasonlók. Ahhoz már túl sok mindent megtapasztaltam és átéltem. :) Több társkereső oldalra is kiírtam ezt a bemutatkozó szöveget, hogy legyen rólam egy általános kép, így csak át kellett másolnom ezekről az oldalakról, plusz létre kellett hoznom itt is egy felhasználói fiókot, ami sok időt és energiát nem igényelt.
márc. 3. 14:27
 5/6 anonim válasza:
#3 én tettem már ki ilyen kérdést, és volt pár ember aki rámirt, vagy én rájuk. Lett is belőle párszor találkozó, randi bár komoly kapcsolatot nem találtam meg innen csak alkalmit.
márc. 4. 19:52
 6/6 anonim válasza:

#1

Ez csak más személyes adataira igaz. A saját adatokra vonatkozóan megjegyzik, hogy csak saját felelősségre.

márc. 5. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!