Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Intelligens szingli lány...

Intelligens szingli lány vagy, aki a párját keresi, és sok a szabad ideje? - (A Feladvány hozzám lejebb!) 29/F

Figyelt kérdés

[link] - Nyisd meg a Google Documentumot, és próbáld meg dekódolni, majd lefordítani, valamint megfejteni a feladványt, ha sikerül, akkor kapsz egy Telefon számot. - (A többit tudod.)


A Gyengébbek kedvéért 29 éves Férfi vagyok.



márc. 6. 23:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részvételt, ma Délelőtt 11 körül meglett a győztesünk, egy igazi élő lány, aki gond, és panasz nélkül volt elég intelligens, hogy vegye az akadályokat, telefonált, és eljön ma este randizni.


Kedves sértegetők, veletek nem foglalkozom, de azért szorítsatok, rég nem voltam randin.


Köszönöm a részvételt.

márc. 8. 13:27
 22/30 anonim válasza:

Nekem még nem volt időm megnyitni a linket (de amúgy is csak kíváncsiságból néztem volna, mert pasi vagyok), de most már nem is lehet. Csak kíváncsiságból, mi volt a lépések sora?


Sok sikert amúgy a randihoz!

márc. 8. 15:16
 23/30 anonim válasza:
reméljük nem egy hangtorzítós pali volt, és megmarad mindkét veséd holnapra
márc. 8. 15:33
 24/30 anonim válasza:
Sok sikert! Vakrandi lett akkor gondolom. Majd jöhet a beszámoló!:D
márc. 8. 15:40
 25/30 anonim válasza:
21: nekünk kár hazudni
márc. 8. 16:14
 26/30 anonim válasza:

Egy kb általános iskolás szintű matek feladat szövegesen megfogalmazva magyarról latinra google translatelve, binárisra átkódolva, majd a binárisokat base64 kódolta.

A dekódolás értelemszerűen meg fordítva történhetett.

márc. 8. 16:15
 27/30 anonim válasza:

26

Köszi

márc. 8. 16:32
 28/30 anonim válasza:
Ravasz róka
márc. 9. 21:16
 29/30 anonim válasza:
Mi lett a randival? Megtörtént?
márc. 13. 18:23
 30/30 anonim válasza:
kivel randiztal te? xdddddd
márc. 13. 21:40
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!