Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Intelligens szingli lány...

Intelligens szingli lány vagy, aki a párját keresi, és sok a szabad ideje? - (A Feladvány hozzám lejebb!) 29/F

Figyelt kérdés

[link] - Nyisd meg a Google Documentumot, és próbáld meg dekódolni, majd lefordítani, valamint megfejteni a feladványt, ha sikerül, akkor kapsz egy Telefon számot. - (A többit tudod.)


A Gyengébbek kedvéért 29 éves Férfi vagyok.



márc. 6. 23:24
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

A Feladat megfejtésére csak 72 óra, az-az a gyengébbek kedvéért 3 nap áll rendelkezésre. - (A Feladvány ürlapja törlődik, ha nem fejtik meg időben, illetve, aki későn fejti meg, mikor már letelt az idő, az sajnos kiesik hiába fejtette meg a feladványt.)


Csak akkor hívd a számot a megfejtésben, ha szeretnél randevúzni velem, ellenkező esetben, elég az is ha komment formájában leírod, hogy neked sikerült, és hogy mennyire tetszett a feladvány, mi tetszett benne leginkább.

márc. 6. 23:37
 2/30 anonim válasza:
xddddddd
márc. 6. 23:54
 3/30 anonim válasza:
Ember mi hülye vagy!? Ha random dickpicket küldözgetsz szerintem még azzal is nagyobb esélyed van becsajozni.
márc. 7. 00:07
 4/30 anonim válasza:
Ez a "gyengébbek kedvéért" szöveg hihetetlen visszataszító. Nyilván azt akarod sugallni az egész kérdéssel meg ezzel a lekezelő stílussal, hogy te mennyire intelligens vagy, csak esetedben ez nagyon kontraproduktív. Maximum unatkozó pasik fogják megnyitni, egy értelmes nőt ez inkább taszít, mint vonz.
márc. 7. 00:22
 5/30 anonim válasza:

5# vagyok, elolvastam a 4# hozzászólásod.


Jézus Mária Szent József, az a helyesírás 😂

márc. 7. 00:23
 6/30 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi, ilyenkor már nem igen figyelekrá mit ütök be, és hogyan. A lekezelő stílus nem direkt van, de őszintén az nem szándékos, bonyolult alak vagyok.
márc. 7. 00:33
 7/30 anonim válasza:
Csúnyán beégtél kedves kérdező... Nem semmi.
márc. 7. 00:33
 8/30 anonim válasza:

Bonyolult alak vagy? Nem inkább hirtelenharagú, átgondolatlan, gyerekes és bunkó?


Mármint.. Nem kicsit visszatetsző az ahogyan az előző kommenjeidben megnyílvánultál.

Természetesen senki nem szereti a trollokat, de az is sokat mond valakiről, hogy hogyan kezeli azokat, ha vannak.

S aki kicsit is jártas itt a gyakorin, az pontosan tudja, hogy mindig vannak trollok. Tudni kell őket kezelni.

márc. 7. 00:38
 9/30 A kérdező kommentje:
Nos először is leírom miben tévedsz. Teljes nyugodtsággal írtam a kommentemet minden nemű haragnélkül. - (Így max Pszichopata lehetnék) De nyílván nem vagyok. Másodszor még szép szavakkal illettem meg őket, a buta gyakorlatilag nem trágár szó, és ahogyan az intelligenciájukat lekicsinylettem, az max annak sértő akire tényleg igaz, mert akinek nem inge, az ne vegye magára.
márc. 7. 00:47
 10/30 anonim válasza:
Kérdező, csak kíváncsi vagyok, hogy egyébként te megfejtetted-e az előző kérdésed alatt a válaszokban érkezett "titkos" szövegeket?
márc. 7. 01:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!