Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti meleg sráccal kinek...

Budapesti meleg sráccal kinek lenne kedve ismsrkedni?

Figyelt kérdés

Szia Budapesti Meleg srác vagyok 183 magas 65 Kg

Többit privátba akinek lenne kedve.


Elég unalmas már úgy hogy nincs senkim :(


márc. 7. 01:08
 1/8 anonim válasza:
Milyen korosztály érdekel?
márc. 7. 04:32
 2/8 anonim válasza:
Nagyon sokan vagyunk Pesten,akiknek nincs senkije.Melegek vagyunk, társ,barát nélkül :/
márc. 7. 06:10
 3/8 anonim válasza:
Senkinek.
márc. 7. 08:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen érszre vettem :/ Hát max 30 ig keresnék normálisat :)
márc. 7. 22:50
 5/8 anonim válasza:
Alkalmi, vagy rendes élettárs. Én csak passzívként vállalnám az orált, de ennyi. Amúgy vannak erre külön oldalak.
márc. 9. 10:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincsenek sajnos mindenki a neten él... A tarskeresőkön meg csak xxx meg kéo vadászok vannak.

Szégyen ... :(

márc. 10. 02:46
 7/8 anonim válasza:

Sajnos tényleg mindenki a neten él,senki még egy sétával egybekötött beszélgetésre sem hajlandó...

Tényleg szégyen ,hogy itt tartunk,hogy ennyire nullák az emberi kapcsolatok,eltűnt az érdeklődés,nincs szeretet, semmi ...:(

Itt ebben a csodás városban,Bp cityben sem hittem volna,hogy ennyire lélektelen a többség.Lélektelen és lusta,így pontos !

márc. 10. 07:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyre kevesebbet netezem, aki szeretne valamit merjen találkozni, nem akarok, és nem fogok pötyögtetni senkivel napokat.. Nem itt fognak megismerni ! :(
márc. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!