Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kiábrándult, mégis valamiféle...

Kiábrándult, mégis valamiféle barátra vágyó kerékpározó értelmes melegek Debrecenből vagy környékéről? 30f

Figyelt kérdés

Oldalakat tudnék megtölteni szöveggel, de már belefáradtam, hogy oly sok embernek leírjam, hiába. Próbáltam a címben összefoglalni a lényeget. Minden szava figyelmesen elolvasandó.


Mindenesetre bemásolom ide egy társkereső oldalon (ahonnan ismeretlen okból kitiltottak) korábban használt bemutatkozómat, amit egy jobb pillanatomban sikerült aránylag jól összefoglalnom.


---------------


Barátságot keresek, és kerékpáros túratársat.


Nem kalandokat, és főleg nem szerelmet. Nem szaporítanám a problémáimat.


Komoly embert keresek, mint magam is vagyok, és olyat, akinek én vagyok az a plusz, amit keres, és viszont.


Távolról egy vagyok a sok közül, közelről pedig talán egy furcsa figura. Lehet, hogy hozzáállásom szokatlan egyes kérdésekben, de vezérelvem az, hogy ne ártsak másoknak. Néha, akaratomon kívül, sajnos mégis sikerül.


De keresem azt a közeget, ahol – hosszú idő után – úgy érezhetem, nem vagyok fölösleges. Ahol ŐSZINTÉN kedvelnek, és akit/akiket ŐSZINTÉN tudok szeretni, amit már nagyon régen éreztem – talán már nem is tudom, hogyan kell, vagy hogy képes vagyok-e rá egyáltalán.


A testiség ezt jó esetben kiegészítheti, de semmiképpen meg nem előzheti, illetve el nem tekinthet tőle.


Kevés közelmúltbéli szerencsétlen próbálkozásomból azonban megtanultam: minden, ami erőltetett vagy hazugság, sokkal rosszabb a semminél is. Ha nincs meg a szikra az elején, kimondottan káros folytatni.


Taszítanak – a teljesség igénye nélkül – a kövér emberek, a nálam lényegesen idősebbek, a telefonfüggők, valamint a szélsőségesen szabados emberek, különösen, ha ez tudálékossággal társul. Ilyenekkel nem tudok elképzelni közös elfoglaltságot. Fontos értékek a szememben a becsületesség, a kötelességtudat, az előzékenység, az épített és a természeti környezet megbecsülése – alapvetően a (mérsékelten) konzervatív szemlélet.


---------------


"Társkeresés" kategóriába tettem a kérdést, mert alapvetően egy emberre gondoltam, és azzal sem sülve-főve – időm sem lenne rá, egyebek mellett.


Tudom, hogy lesznek unatkozó tizenévesek vagy kiégett, kötekedő idősebbek, akik egy ilyen kérdésbe szívesen törlik a lábukat. Azt is tudom, hogy én sem vagyok egy csupaszív ember mindig adekvát reakciókkal (bár az öncélú kötekedés, ún. trollkodás, sosem volt kenyerem), de mint ahogy a fent nevezett csoportnak, nekem is megvan az előéletem, az élettörténetem (vagy inkább annak hiánya), melyből mindez következik.


De akkor is kiírom ezt a kérdést, hátha esetleg talán véletlenül van valaki, akivel egymást keressük. Most, vagy a távoli jövőben.


Köszönöm a figyelmet. Kérlek, ha nem érzed magad megszólítva, akkor válaszadás helyett "a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt".



febr. 25. 10:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
Érzek itt-ott ellentmondást a szövegben, de szívből kívánok sok sikert!
febr. 25. 11:39
 2/17 anonim válasza:
Szomorú hogy ezt így érzed gondolod.Lehet picit túl negatívan állsz a dolgokhoz.Szimpi vagy a leírás alapján....de sajnos nem vk Debrecen környéki.drukkolok neked
febr. 25. 11:41
 3/17 anonim válasza:
Az utolsó mondatod a gusztustalanság határát súrolja a szememben.
febr. 25. 13:02
 4/17 anonim válasza:

Kár,hogy itt Pesten nincsenek ilyen meleg férfiak.

Lehetetlen "csak" barátot,kirándulótársat,vagy beszélgetős barátot találni...:/

Neked pedig Kérdező,sikeres ismerkedést !

febr. 25. 15:08
 5/17 anonim válasza:
Mi a kérdés?
febr. 25. 15:21
 6/17 A kérdező kommentje:

"Az utolsó mondatod a gusztustalanság határát súrolja a szememben."


Már az, amelyik kb. annyit jelent, hogy az öncélú kötekedők hagyjanak békén?


"Mi a kérdés?"


Épp ugyanaz, mint a kategória összes többi kérdésénél.

febr. 25. 20:17
 7/17 anonim válasza:

Egyszerűen hányingert kapok, amikor valaki ezt írja: "a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt".

Tudom, ez az én egyéni problémám, de undorodom azoktól, akik ezt a mondatot beidézik.

febr. 25. 20:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem, hogy undorodsz tőlem. Remélem, szebb napod lett ettől. Nekem határozottan.
febr. 25. 22:03
 9/17 anonim válasza:
Nyilván ebben én is hibás vagyok, de neked pedig el kéne gondolkodnod, hogy a stílusod milyen hatást vált(hat) ki emberekből és annak megfelelően finomítani rajta. Talán eredményesebb leszel pozitívabb hozzáállással.
febr. 25. 22:26
 10/17 A kérdező kommentje:

Értem én, de.

Pont te akarsz stílusból kioktatni, amikor egy – hangsúlyozottan – nem neked címzett kérdésre foghegyről odavetettél egy elsőre nem is érthető sértő hozzászólást?

Neked nem kéne elgondolkodnod?

febr. 25. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!