Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetnék?

Hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Dél-Pest Megyében lakok és őszintén a baráti köröm szinte nem létező.

A közeljövőben szeretnék Pestre költözni (munka és tanulás miatt).

Eléggé introvertált vagyok, viszont nagyon nem érzem jól magam, hogy nincs kivel beszélgetnem vagy igazából nincs kivel csak random elmenni valahova.

Hol tudnék ismerkedni?


23/f


márc. 7. 18:33
 1/6 anonim válasza:

Szerintem Budapesten sehol. Nincs is ott ember, alig él ott valaki. Szerintem keress valami emberekkel jobban ellátott helyet, ahol egyáltalán esélyed lehet hogy valami kialakuljon.

Itt se ismerkedj, mert Budapest egy fehér folt a térképen. Biztos hogy ide se regisztrálj onnan senki. Sok sikert.

márc. 7. 18:38
 2/6 anonim válasza:
Én a helyedben beiratkoznék egy olyan tanfolyamra, ahol van tantermi oktatás. Nyelvtanulás pl. Ott hasonló érdeklődésű emberek vannak, tudtok elindulni a beszélgetésben. Tanulhatsz bármit.
márc. 7. 20:26
 3/6 anonim válasza:
Szagavatón ismertem meg a felségem.
márc. 7. 21:00
 4/6 anonim válasza:
és jó szaga volt?
márc. 8. 08:37
 5/6 anonim válasza:
Egy kicsit elírtad a választ, kedves 3-as válaszoló... :D
márc. 8. 12:10
 6/6 anonim válasza:
#3: Ott szagoltad ki? :D
márc. 8. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!