Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetnék férfiként? ...

Hol ismerkedhetnék férfiként? Regisztráltam egy társkeresőre, de 24 óra elteltével, még csak rá se nyomtak a profilomra.

Figyelt kérdés
jan. 11. 21:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mégis mit vársz, hogy majd jön a sültgalamb?
jan. 11. 21:35
 2/14 anonim válasza:
Ez nem így működik.
jan. 11. 21:40
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, csak ha ennyire tojnak a fejemre, akkor lehet ez csak időpocsékolás.
jan. 11. 21:42
 4/14 anonim válasza:
Rám sokan megmozdultak, de ennek kb 15 éve, akkor még kevés tàrskereső volt. Előnyös képet töltöttem fel =)
jan. 11. 21:48
 5/14 anonim válasza:
Nem szívesen ismerkedem, mert a legtöbb fiút zavarja, hogy nagyok a melleim. Sokan azt gondolják, hogy műtettem és gúnyolódnak rajtam emiatt. 17L
jan. 11. 21:49
 6/14 A kérdező kommentje:

Van képem, küldenék is nyilvánvalóan, de nem is kíváncsiak ezek szerint rám.

Akkor meg minek vannak fent?

Mindenki várja amíg a hapsi rájuk ír?

Nekem ez komolytalannak tűnik.

jan. 11. 21:51
 7/14 anonim válasza:
#5 Én azon gúnyolódom, hogy olyan szánalmas vagy, hogy nőnek kiadva magadat az összes kérdéshez leírod ezt.
jan. 11. 21:57
 8/14 anonim válasza:
Igen, sajnos sok nő azt várja hogy rájuk írj. Mi akadályoz ebben, szabad tudni?
jan. 11. 22:52
 9/14 anonim válasza:

#5 Részegen jársz fel erre az oldalra kamukázni, vagy mi a helyzet barátom? :-)


"összes?

mind az összes 2 kérdésre gondolsz, amire eddig válaszoltam, h nem erdsksl az is.erkedes?

maganylsehetsu ha igy szamon tartod , nrm erdekelyz bocsika."

jan. 11. 23:03
 10/14 anonim válasza:

Kérdezd meg az admint 9-es.

Engem nem érdekel a vinnyogásod, pár napja regisztráltam, összesen 2 kérdésre adtam választ.

Itt inkább veled lehet a gond, hogy mániákusan figyeled az oldalt, RED FLAG, pfff, élettelen.

jan. 12. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!