Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem lehet találni...

Ricsi940627 kérdése:

Miért nem lehet találni Magyarországon SSBBW lányokat?

Figyelt kérdés
Hiszen ez kezd nagyon divatba jönni.Legalábbis én szingliként szívesen összejönnék egy ilyen lánnyal [29/M]

márc. 19. 09:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nekem 3-4 ilyen partnerem is volt, lehet találni.
márc. 19. 10:04
 2/16 anonim válasza:
Mert az összes lány (tisztelet a kivételnek) testképzavaros.
márc. 19. 10:06
 3/16 anonim válasza:
A 29/M az mi? Majom? Marha?
márc. 19. 10:40
 4/16 anonim válasza:

#3

"Male"

márc. 19. 11:01
 5/16 anonim válasza:
Jézusom miket ki nem találnak már itt az unalom vilagába... Azt se tudom ez minek a rövidítése de nem is akarom tudni
márc. 19. 11:01
 6/16 anonim válasza:
Nem lehet? Teli van az utca mangalicákkal... Ez nem body positiviti mert kva egészségtelen meg gusztustalan
márc. 19. 11:02
 7/16 anonim válasza:
Csak ilyeneket látok szinte.
márc. 19. 11:29
 8/16 anonim válasza:
Pont azért mert az ember jódolgában mindenféle nemet, szexuális hova tartozást kitalál, ezek mellé meg ilyen fura rövidítéseket mert ugye ezek trendik. Már nem az van, hogy én férfit vagy nőt keresek, hanem ezen belül vagy kívül különböző csoportokat, afféle halmazokat mint a matekban.
márc. 19. 12:02
 9/16 anonim válasza:
Nincs szemed, vagy mi? Hogy ne lenne?
márc. 19. 13:44
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha lehetne,mellőzzük a rosszindulatú kommenteket.Jézusom,csak ilyenek vannak,nincs szemed,mangalica,jódolgában...stb.Én csak a boldogságot szeretném meglelni.Köszönöm.
márc. 19. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!