Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarország ti hol láttok...

Magyarország ti hol láttok olyan szép kinézetű lányokat amiket nagyon ritkán látni?

Figyelt kérdés

Vagy aki eleve ilyen helyen él hol lát keveseebb ilyen fullos külsejű csajt. Itt most leginkább a középiskolás tinikre gondolok vagy esetleg még az egyetemistákra.

Jöhetnek keletről is és nyugatról is települések. Olyan válaszokat pls ne, hogy mindenhol vannak. Mert aki járt már több helyen országon belül vagy pláne kívül az tudja, hogy ez nem feltétlenül így van. Mert van ahol abból a fajtából kevesebb van. Meg van ahol kifejezetten nincs is olyan nő. Pl én még nyugat mo nem nagyon jártam. Ausztriába, Oroszországba viszont igen. És itt még nem láttam egy olyan szépet sem. Viszont Ukrajnában meg kevesebb szépet láttam. Tehát ha pontozni kéne hol láttok gyakran 10/10 lányokat. Persze sajnos nem mindenkinek jó az ízlése!


Olyan ember válaszát várom, aki több helyen is járt. Pl Debrecen meg Eger kilöve és környékük. Mivel én ezeken a helyeken sokszor vagyok. De vannak erre is sokan szépek. De olyan kimagaslóan szépet arányaiban véve nagyon ritkán látok. Főleg Egerbe. De Szentesen egy nap alatt láttam kb 6-7 ilyet. Nyugaton meg elvileg még több ilyen van. Meg szerintem Pesten is vannak azért. Ebben gondolom a népi keveredés is közre játszik. Mert elvileg pl a sváb származású nők a legszebbek. Csak, hogy legyen elképzelés milyen lányokra gondolok:



2020. nov. 9. 23:29
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
2020. nov. 9. 23:30
 2/39 A kérdező kommentje:
2020. nov. 9. 23:33
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el Győrbe itt bőven fogsz majd látni ilyeneket. Minden korosztályban!
2020. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lányt bárhol látni, semmi extra nincs benne. Tömeg divat, felpumpolt átlagfejjel.
2020. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Hát szerintem már ez a lány is ritka szép. De küldhetek még képet még szebbről:

[link]


[link]


[link]

2020. nov. 10. 00:31
 6/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk az utsó szerintem kicsit öreg már tutti idősebb még olyan 20-22nel is.
2020. nov. 10. 00:32
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Hát én ezektől se dobtam magam hanyatt. Sőt..

20-22 évesen öreg?? Vagy öregebb mint te?

2020. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Hiába szép ha belül egy hülye, nemtörődöm nő. Örülök hogy neked az ilyenek tetszenek, látom még kisfiú vagy.
2020. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Figyelj 19 vagyok. És 20-22 felett már legtöbb csaj teljesen elveszíti a tinis beütést. Külsőre is meg mindennhogy. Te hol laksz amúgy és mely helyeken jártál. Hol láttál kiemelkedően szebb lányokat? Vagy te neked nem olyan az ízlésed ezért nem nagyon veszed észre őket?
2020. nov. 10. 00:44
 10/39 A kérdező kommentje:
00:43 Attól még, hogy nagyon jól nézz ki is lehet kedves. Sok ilyen embert ismerek ám. Ez nem nagyon befolyásolja a dolgokat. Max esetleg a szebb emberek hajlamosabbak arra, hogy beképzeltebbek lesznek. De ettől még az alap természetük lehet jó. Bár én beképzelt, rosszindulatú csúnya lányokkal is találkoztam már bőven.
2020. nov. 10. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!