Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy ügyetlen de...

Összejönnétek egy ügyetlen de jól kinéző nővel?

Figyelt kérdés
Végtelenül ügyetlen vagyok gyakran leejtek dolgokat, emiatt nem érzem magam magabiztosnak mert félek, hogy valami káoszt fogok okozni. Emiatt félek a párkereséstől is, félek hogy nem lenne aki elfogadna olyannak amilyen vagyok. A férfiak körében viszont népszerűnek számítok mert a külső adottságain viszont szerencsére nem rosszak, pont emiatt félek magamhoz közelebb engedni valakit mert nem tudom mit szólna ha megtudná hogy velem együtt kapott egy “szerencsecsomagot”.
márc. 19. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szia engem nem zavarna! Inkább aranyosnak látnám hogy ügyetlenkedsz es segítenek, kimondottan tetszene!
márc. 19. 18:05
 2/23 anonim válasza:
Engem sem zavarna, szívesen ismerkednék veled.
márc. 19. 18:08
 3/23 anonim válasza:
Ha emellett megfog a személyisége és amúgy vonzónak találom (azt írtad általában tetszel a fiúknak), akkor nem igazán zavarna a dolog. Sőt ahogy a #1 írta valamilyen szinten még aranyos is lehet. És szerintem a legtöbben ezzel így vagyunk szóval kissé alaptalannak érzem a félelmed :)
márc. 19. 18:10
 4/23 anonim válasza:
Ugyan már, miért lennél ügyetlen? Mindenki leejt dolgokat. Én általában éjszaka, a szomszéd néni legnagyobb örömére. de még sosem jutott az eszembe, hogy ügyetlen lennék.
márc. 19. 18:34
 5/23 Hellmano válasza:
Nyugi mindenki csak, addig lenne toleráns, amíg olyan dolgokat ejtenél le, amik nem az ő gyűjteményükből valók. Amíg a sajátodat töröd nem számít, viszont ha hozzáérsz a gyűjteményi darabokhoz, akkor lesz baj :D
márc. 19. 18:38
 6/23 anonim válasza:
Ügyetlen vagyok, esetlen, de sosem emiatt tartottam a párkereséstől, a férfiakat egyáltalán nem érdekli.
márc. 19. 18:50
 7/23 anonim válasza:
Nem ezen múlna
márc. 19. 19:03
 8/23 anonim válasza:

Az összkép dönt, nem ez a 2 tulajdonság.

Sok dolognak kell passzolnia, nem elég a szépség, hogy megfogjon de az ügyetlenség sem, hogy elriasszon.

márc. 19. 19:09
 9/23 anonim válasza:
Zavarna! Jól kinézni nem örökké fogsz. Es ha még az mellett ügyetlen is leszel.. Érted?
márc. 19. 19:10
 10/23 anonim válasza:
Nekem barátnőm ilyen. Néha kicsit ügyetlen, lyukaskezű. Engem egyáltalán nem zavar, sőt még aranyos is szerintem. Az zavarna, ha össze-vissza törné magát mert folyton elesne. Az rám sem vetne jó fényt, mert úgy tűnne mintha bántanám. Pár eltört pohár vagy levert tányér pótolható
márc. 19. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!