Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Lenne kedvetek ismerke...

Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, Budapesten élek, egyetemen tanulok és mellette dolgozom is. Mindkettőt szeretem csinálni, ambiciózusnak mondanám magam, vannak terveim.


Sportos és mozgékony srác vagyok, aki imádja a kihívásokat és az aktív életmódot. Számomra a sport nemcsak testmozgás, hanem szenvedély és örömforrás is.


A konyhában is otthonosan mozgok, és szeretek kísérletezni új receptekkel. A főzés és a sütés nemcsak az én kreatív kikapcsolódásom, hanem azon keresztül is kifejezem, mennyire fontos számomra az, hogy másoknak örömet szerezzek.


Szabadidőmben szívesen merülök el a filmek és sorozatok világában, de egy jó könyv sem áll távol tőlem, illetve filmekkel kapcsolatban érdekel maga a forgatókönyvírás, és úgy amblokk az írás is.


Szabadidőmben mint említettem szeretek még sportolni, illetve új emberekkel megismerkedni és beszélgetni, számomra az emberekkel való kapcsolatok a legfontosabbak az életben. Szívesen szervezek barátaimmal programokat, és élvezem a közösségi együttléteket.


Kedvesnek és jó humorú srácnak mondanak, és hiszem, hogy az élet legfontosabb pillanataiban a nevetés és a jókedv az, ami átsegít minket. Most egy komoly kapcsolatot keresek, ahol mindketten megértjük, támogatjuk és inspiráljuk egymást.


Ha úgy érzed, hogy hasonlóan gondolkodunk és érzünk, ne habozz írni!



márc. 23. 12:56
 1/10 anonim válasza:
Szerintem biztos bejössz nekik normálisnak látszol
márc. 23. 13:26
 2/10 anonim válasza:
Ha 10 évvel fiatalabb lennék, nekem biztos bejönnél. Remélem találsz magadnak megfelelő lányt, szerintem jók az esélyeid, ha igaz, amiket leírtál magadról!
márc. 23. 15:45
 3/10 anonim válasza:
Lányok itt az alkalom! Tessék írni neki, nagyon normális a srác!
márc. 23. 19:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommenteket, jól estek! :)
márc. 23. 20:07
 5/10 anonim válasza:
Nagyon sablonszöveg.
márc. 23. 22:02
 6/10 anonim válasza:
Na volt már valami?
márc. 23. 23:24
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Még nem írtak sajnos
márc. 23. 23:59
 8/10 anonim válasza:
Majd írnak. Most buliznak este biztos.
márc. 24. 00:02
 9/10 anonim válasza:

Az a baj hogy a normális emberek sosem kellenek a mai lányoknak csak a sok drogos lepattant alkesz( tisztelet a kivételeknek) GYIK-en nem célszerű kapcsolatot keresni

tapasztalatból mondom:(

márc. 26. 20:45
 10/10 anonim válasza:
Látszik hogy normális ember vagy de sajnos itt nem biztos hogy találsz magadnak való lányt
márc. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!