Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt duci vagy hasra...

Van itt duci vagy hasra hízott Hajdú Bihari lány ? Ha igen volna kedve ismerkedni ?21/F

Figyelt kérdés

márc. 24. 15:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Te husis vagy?
márc. 24. 15:45
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát van azért egy kis hasam nekem is de ez nincs összefüggésben azzal hogy ilyen lány keresek
márc. 24. 15:59
 3/14 anonim válasza:
Én Bp élek ....
márc. 24. 16:13
 4/14 A kérdező kommentje:
és ha szabad kérdezenm ilyen az alkatod ?
márc. 24. 18:45
 5/14 anonim válasza:

3 van kedved ismerkedni imádom a pocis csajokat

szintén Pesti vagyok

23F

márc. 25. 13:56
 6/14 anonim válasza:
Aki imádja a pocis lányokat, az miért?
márc. 30. 20:54
 7/14 anonim válasza:

Szia! Pocis lány vagyok Hajdúszoboszlóról. Ha van kedved írj privit.


20/l

márc. 30. 22:36
 8/14 anonim válasza:

6osnak válaszolnék.

Én alapvetően nem kerestem kifejezetten pocis lányokat. Azonban jelenlegi barátnőmmel a 3 éve tartó kapcsolatunk alatt mindketten meghíztunk kicsit.

Egyrészt rájöttem mennyire tetszik így is. Finom puha, jó érzés magamhoz szorítani, kényelmes mikor szeretkezünk. Meg örömmel tölt el hogy boldognak látom. Nem aggódik az alakja miatt (gondolom azért is, mert én sem vagyok már az a sportoló csávó akivel összejött), még mai napig magabiztosan tud elcsábítani.

Illetve hát kényelmes is, mert én sem érzem hogy aggódnom kell azért mit eszek vagy mennyi a súlyom. Nem kell szégyenkeznem előtte. Tudom hogy vonzódik hozzám.

Nem tudom, lehet csak a szerelem elvakít, de nagyon szexinek látom őt. Pár hónapon belül tervezem megkérni a kezét.

márc. 31. 11:35
 9/14 anonim válasza:

"Aki imádja a pocis lányokat, az miért?"


Barátnőmnek igencsak méretes pocakja van. Imádom. Nem tudnám megmagyarázni miért, de nagyon tetszik, ahogy kinéz, imádom fogdosni neki, tetszik az is, ahogy lelóg neki picit. Vagy mikor kicsúszik a pólója alól és látszik. Mások lehet perverznek és visszataszítónak gondolják ezt, nekem nagyon bejön.

márc. 31. 11:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Na örülök hogy nem csak én vagyok ezzel így ^w^
ápr. 1. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!