Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan 40-50 éves...

Vannak itt olyan 40-50 éves nők, akiknek bejönnek a fiatalabb férfiak? 22/F

Figyelt kérdés

márc. 24. 19:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
Bár azért ezeken a noname társkeresőkön is nagyon nagyképűek és azt hiszik ők istennők. Egyre rosszabb a nőkkel ismerkedni. Annyira lenézik az átlag férfit hogy tényleg az embernek elmegy a kedve az egésztől. romlik a társadalom. Sajnálom hogy nem a 80as években voltam felnőtt. Abban az időben azért volt az embereknek törődés, megbecsülés és tisztelet egymás iránt. Jó nyilván akkoriban is megvoltak a társadalmi problémák, de ez a magamutogatás, mindenki istennő stílus szerintem nem volt ennyire durva.
márc. 30. 21:43
 12/13 anonim válasza:
Sírjál még tovább, ahelyett h a kerdezonek segítenél vmivel. Bruhuhu.
márc. 31. 11:44
 13/13 anonim válasza:
En tobb valaszt is irtam, hogy gyakori kerdeseken feleslegesen probalkozik, mert ez nem egy tarskereso platform, foleg az idos noknek nem. Ellenben nekem volt es van is tapasztalatom tinderen, nokkel es ferfiakkal egyarant, mindenfele ember talalni lehet, aki komolyabban, akar lazabban veszi, csak neked is ugy kell hozzaallni. Foleg idosebbekkel szemben, akik nem kovetoket gyujtenek instara, meg egyebek. Nem a fiatal lanyokrol szol a kerdes. Tok mas generacio, mas hozzaallassal. Ugyhogy inkabb majmozd magad a tukor elott szerintem.
márc. 31. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!