Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 16-18 éves meleg fiúkkal...

16-18 éves meleg fiúkkal szeretnék ismerkedni. Itt vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni a fent írt korban lévő meleg fiúkkal. Bővebben privatban írok magamról szívesen, de összességében egy barátságos, érzelmes, de érzelmileg stabil srác vagyok, aki keres maga mellé egy olyan fiút aki nagyon szeretné őt. Az illető legyen lehetőleg budapesti.

márc. 31. 14:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
te mennyi vagy?
márc. 31. 15:41
 2/13 anonim válasza:
Én is
márc. 31. 16:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok
márc. 31. 17:05
 4/13 anonim válasza:
Sok sikert!
márc. 31. 17:18
 5/13 anonim válasza:
Ha szeretnéd, nekem tudsz írni. 17/F
ápr. 1. 17:08
 6/13 anonim válasza:

7.

Akinek tetszenek a 18-20 körüli fiatal /felnőttkorú/ lányok, az mióta pedofil kategória ????

Tudom, hogy ez most felkapott, sláger téma, de akkor is.

ápr. 2. 20:55
 7/13 anonim válasza:

1)

16-20at írt.


2)

Nagyon gáz amikor középkorú faszik csorgatják a nyálukat olyan csajokra aki a lányaik lehetnének

ápr. 2. 21:19
 8/13 anonim válasza:

9.

A fiatal 20 körüli lányok minden férfinek tetszenek, csak kétféle férfi van.

Van aki be meri ezt ismerni, van aki nem, mert ezt kivánja az etikett.

Ez a különbség.

ápr. 2. 21:37
 9/13 anonim válasza:

#9

Mert mindegy nekik csak luk legyen, mozogjon, és meglehessen dugni. Kb ennyi számít ezeknek a férfiaknak.

ápr. 2. 22:39
 10/13 anonim válasza:

Nekem is ez szúrt szemet tegnap. A kérdezőt "lebeszéli" a melegségről (mintha szabad döntés és szabad választás lenne, meg mintha divat lenne melegnek lenni és csak ezért vonzódik a fiúk felé - ekkora tudatlanságot...), de azért neki van egy erős pedo- beütése, amivel szerinte semmi baj nincsen. Simán leírja, hogy 16 éves (még kiskorú!) lányokra is csorgatja a nyálát, a "gyönyörű kis lábikójukra, cicijükre, popsijukra". És arra hivatkozik, hogy minden heteró férfi ezt csinálja, csak nem vallja be, mert nem etikus. Hát ez roh@dtul gáz!!!

Egyrészt nem, nem csinálja ezt minden heteró férfi! Csak a pedofil beütéssel rendelkezők. Én pl. egyáltalán nem tartom vonzónak a tizenéves kislányokat, se a 16 éveseket, de még csak a 18-19 éveseket se.

Másrészt meg ultragáz etikettre hivatkozni, hogy mindenki ezt csinálja, csak az etikett miatt nem vallja be. Nem tudom mennyire lennél toleráns, ha a te 16 éves (még kiskorú, gyerek) lányodat egy ötvenes-hatvanas idősödő ember kezelgetné. Vagy akár több is, felváltva. Akkor is szemet hunynál felette és azt mondanád, hogy nincs vele semmi gond, mindenki erre gerjed, csak nem vallják be? Nagyon-nagyon gáz vagy!

ápr. 3. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!