Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapest és környékéről...

Budapest és környékéről ismerkednék nőkkel. Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


26 éves, magára és környezetére igényes férfi vagyok. Dolgozom, emelett mikor időm engedi koncertekre járok kikapcsolódásként. 190cm vagyok, átlagos testalkattal, kevés felesleggel de jelenleg is dolgozom rajta, hogy elérjem azt a szintet ahol már magamnak is "tetszem". Dohányzást durván fél éve lecseréltem elekromos cigire (nyilván tisztába vagyok vele, hogy ez is dohányzás, de nincs kellemetlen/büdös szagom tőle) Illetve alkoholt is társaságban fogyasztok mértékkel.

Fiatalabb koromban szakácsnak készültem, de az életemben közbejött változások miatt, ez megmaradt csak egy nyitott ajtónak. Azóta magamra főzök, és sütök, szóval nem veszek el a konyhába sem. Szeretem a társas programokat, szeretek kártyázni, társasjátékozni illetve szeretek céltalanul utazgatni. Viszont nem vetem meg az otthon gubbasztós esteket sem, egy jó film és pohár ital mellett.

Intelligens és céltudatos vagyok, vannak terveim és elképzeléseim amikért hajtok, emelett szerintem és mások szerint is jó humorral rendelkezem, és képes vagyok egy unalmas szituációt és feldobni ,hogy mindenki élvezze.


Konkrét elképzelésem nincs, hogy kit keresek. Szeretném ha Te is Pest, és vonzáskörében élnél (Én sem Pesti vagyok, de elég közel élek hozzá) korosztályt sem szeretnék megjelölni, mert mindig is úgy éreztem, hogy ezek csak számok, de a felső határ legyen ~40.


Minden egyéb kérdésre szívesen válaszolok privátban, akár képcserében is benne vagyok, ha szimpatikusnak fogjuk tartani a másikat. :)


Kellemes húsvétot!



ápr. 1. 11:19
 1/1 anonim válasza:
Áhhá Április elseje :D hajajj hújújj XD
ápr. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!