Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt az összes lány kamu az...

Itt az összes lány kamu az ismerkedős kategóriában, és kérdések alatt?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 18:09
 1/9 anonim válasza:

Nem mind, mert én beszélgettem párral, de kb 50-ből 1 aki valóban ír, reagál és túl lehet jutni 5 levélen is.


Általában jönnek a "Valaki ismerkedni? 18L" típusok akik sem privátra, sem hozzászólásra nem reagálnak semmit. Van olyan ahol azért a kérdés alatt 1-2 hozzászólása még van, de amúgy semmi reakció senkinek.

ápr. 2. 18:15
 2/9 Barnabas333 válasza:
Aki nem, az annak is van pasija és csak szórakozik vagy unatkozik. Nálam már ilyen is derült ki...
ápr. 2. 19:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Szuper
ápr. 2. 19:11
 4/9 anonim válasza:
Nem itt kellene csajozni mondjuk XDDD de úgylátom ez már meghaladja a tudományt.
ápr. 2. 19:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor fogjátok már fel amúgy, hogy ez a kategória amúgy ismerkedésre lett létrehozva. És egyébként mindenki ott ismerkedik ahol akar.
ápr. 2. 19:30
 6/9 anonim válasza:
Nagyon úgy néz ki: kiírnak egy kérdést, és eltűnnek.
ápr. 2. 19:40
 7/9 anonim válasza:
Nem, nekem volt innen csajom, és beszéltem több személlyel aki bizonyítottan nő volt
ápr. 2. 19:55
 8/9 anonim válasza:

Dehogy kamu. Van pár kiégetős hülyegyerek aki nőnek adja ki magát, de azon kívül a legtöbb az valóban nő. Csak épp annyi a gond, hogy a többség vagy sérült, vagy kötődésre képtelen, vagy kezeletlen személyiségzavaros/depressziós, vagy ahogy írták csak szórakozni akar (valaki szórakoztassa aztán lelép), vagy férje és gyereke van de szintén elvárná hogy te szórakoztasd (amikor utólag derül ki az a legszebb), vagy akár ezek tetszőleges kombinációja. Vagy a jó öreg figyelemzavar multitask, esetleg még beszél is egyszerre 5-10 másik emberrel hogy óránként kapj valami alibi üzenetet, szóval van értelme nagyon. Ja és a ghosting is tök alap lett, vagy hogy elmebeteg módjára neked támad ha a legapróbb dolog nem tetszik, téged próbál minden sz*rmak elmondani mivel ő "őszinte és egyenes", és csak utána tilt vagy töröl. Régen elhiszem hogy több volt az értelmes és normális ember, de mostanra kifejezetten egy toxikus szeméttelepnek hat ez az egész. Még ha akad is pár kincs, de amíg végigtúrod a sok mocskot és szemetet hát vagy 10X kiégsz és elmegy a kedved az emberektől is.

A random noname senkivel az utcáról különben bánok, mint sok itteni "ismerkedő" és "társkereső" a másik féllel...

ápr. 2. 23:37
 9/9 Gossard válasza:
Egy pillanat alatt kiderül, hogy valaki ismerkedni akar, vagy csak trollkodik/alibizik. Vannak azért normálisak, úgyhogy érdemes végigszenvedni a felesleges köröket az idiótákkal is. xd
ápr. 3. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!