Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 18 évesen én ebbe a kategóriáb...

18 évesen én ebbe a kategóriába tartozok?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék velem egyidős vagy fiatalabb lányokkal, akik tényleg a szerelmet keresik, és két lábbal a földön állnak a témában, engem már sok csalódás, de mindig bizakodó vagyok. Olyan srác vagyok aki tényleg elköteleződik és szereti a másikat.

márc. 7. 17:30
 1/9 anonim válasza:
Ha tényleg komolyan gondolsz valamit, akkor először győződj meg arról, hogy merre megy az utad, és gondold jól át, hogy hol fogsz kikötni és lehorgonyozni, és ott keresd, vagy olyat keress, akinek megegyező az útja és az útiránya a tiéddel. Ha komolyan kapcsolatra vágysz, figyelj az anyagiakra! 27f
márc. 7. 17:45
 2/9 anonim válasza:
18-évesen tényleg sok csalódás ért,most ez komoly.
márc. 7. 18:49
 3/9 A kérdező kommentje:
#3 igen, nem izolálva élek. Mondanám, hogy bár úgy tettem volna, de akkor meg a tapasztalás hiányától szenvednék.
márc. 7. 19:31
 4/9 anonim válasza:
Hát akkor ez nem is kérdés! :D
márc. 7. 20:32
 5/9 anonim válasza:
Igen, ebbe a kategóriába tartozol.
márc. 7. 21:35
 6/9 anonim válasza:
#2 Ha valaki fiatal, nem lehet sok nehézség/sok csalódás mögötte? Nem értem a logikádat.
márc. 8. 12:17
 7/9 anonim válasza:

Milyen kategóriába? Miről beszélsz? :D


Amúgy tök jó, hajrá

márc. 8. 13:11
 8/9 anonim válasza:
Tini kategória. A tini a tinédzser szóból jön, ami az angol teenager szóból. Tehát tini=tizenéves. És a 18/tizennyolc, beletartozik ebbe a kategóriába. Attól még hogy papíron felnőtteknek számítasz, meg csinálhatsz ezt azt, még tini vagy.
márc. 8. 15:39
 9/9 NTBS válasza:

Igen meg ide tartozol.

Szurkolok neked.

márc. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!