Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni egy 36 éves sráccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 36 éves, Budapesten élő srác vagyok..


A klisés bemutatkozó szöveget most kihagynám, hiszen az oldal csendes megfigyelőjeként arra jöttem rá, hogy nem ez a kulcsa az ismerkednésnek!


Aki szeretne megismerni írjon privátban, vagy kérdezzen itt! Biszexuális vagyok, mindkét nem tagjaival szívesen ismerkedek!



ápr. 7. 13:28
 1/10 anonim válasza:
36 évesen még srác vagy? bocs, de ez alapján a vicc kategória vagy.
ápr. 7. 13:56
 2/10 anonim válasza:
Pisti a hegyrol aki beteszi egybol
ápr. 7. 14:11
 3/10 anonim válasza:

Ilyen privát levél után mindenkit óva intek ettől az embertől :)


2024. április 7. 14:00

Előzmény:

A kérdésre írt válaszod: Valakinek lenne kedve ismerkedni egy 36 éves sráccal?

"36 évesen még srác vagy? bocs, de ez alapján a vicc kategória vagy."


Az üzenet:

A k anyád a vicc te szerencsétlen ondóláda! Ha nem tudsz normális, érdemi választ adni a kérdésemre, vagy nem is akarsz ismerkedni akkor pénisznek válaszolsz egy ismerkedős kérdésre, te fideszes bohóc ondó?


(Fecskebecainaltam) neven fut ez a csodás emberi lény :)


Cenzuraztam a serto szavakat.

ápr. 7. 14:12
 4/10 anonim válasza:
Szokásos troll a kérdező, valószínűleg valóságban egy tizenéves tini, akinek nincsenek barátai mert ha lennének, azokat is így idegesítené. Szánalmas, hova süllyedünk...
ápr. 7. 15:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudsz szintemre süllyedni ha el sem éred azt?
ápr. 7. 15:42
 6/10 anonim válasza:
Élvezd ki azt, amíg ez jelenti neked a legnagyobb örömforrást! Négy fal között itt írogatod ki a kérdéseidet, közben mondjuk csinálhatnék olyan dolgot, ami építene téged, sport stb. :)
ápr. 7. 17:24
 7/10 anonim válasza:

5

Igaz, túl mélyen vagy

ápr. 7. 17:49
 8/10 anonim válasza:

Off.

61 éves sráccal?

ápr. 7. 19:26
 9/10 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha akarsz
ápr. 8. 16:31
 10/10 anonim válasza:

#3-as, húzd le magad a budin, hogy privát üzenetet megosztasz. Természetesen jelentve.


Kérdezőnek:


"A klisés bemutatkozó szöveget most kihagynám, hiszen az oldal csendes megfigyelőjeként arra jöttem rá, hogy nem ez a kulcsa az ismerkednésnek!"


Akkor mi a kulcsa? A külső? Akkor irány egy társkereső app. Az értelmesebbje pont azért próbálkozik ezzel az oldallal, hogy szöveg alapján értelmes embereket találjon, a "szia" "mizu" "mit keresel" szentháromságnál kicsit bővebb szókinccsel.


Hátradőlsz és elvárod hogy harapófogóval szedjék ki belőled az információkat, vesztegetve az idejét azoknak, akik (talán hozzád hasonlóan) ki vannak ábrándulva az itteni közönségből és úgy az emberekből általában. Na, én például nem írnék rád emiatt, akkor sem, ha közel laknál.


Persze ez csak az én véleményem.


+1 baráti tipp: az 5-ös viszontválaszodban megmutatkozó fölényeskedő hangvétel nem biztos, hogy sokaknak bejön, illetve az a stílus sem, ami az (állítólagos) privátban szerepel.


30fm

ápr. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!