Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet az online világon...

Hogyan lehet az online világon kívül ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először vagyok fenn ezen az oldalon, úgyhogy még nem tudom, hogy mik itt a dolgok pontos menete, de igyekszem rövidre fogni a kérdést, amivel az itteni felhasználókhoz fordulok. Lényegében a személyes tapasztalataitokat szeretném kikérni társkereséssel kapcsolatban. Az életemben volt már több barátnőm is, volt aki közvetlen környezetemből, de a többit nagyobbrészt az online világból ismertem meg. Hozzátenném, hogy sose alkalmi kapcsolatokat kerestem, mindig hosszútávon gondolkodtam mind a mai napig ezt tervezem. Sajnos nincs tapasztalatom abban, hogyan lehetne nem csak az online, de az élő világban is ismerkedni. Nem arról van szó, hogy nem mernék odamenni élőben egy lányhoz és leszólítani legyen ez nyilvános vagy egy bulizó helyen. Csak mit kéne mondanom azon kívül hogy „Szia!”. A gyagyi csajozós dumákat felejtősnek tartom, nem hinném hogy ez visszatükrözi egy adott ember személyiségét. Illetve a problémám még az, hogy és ez lehet hogy egy hibás gondolat ahogy gondolom, de nagyon sok olyat hallottam, hogy ha egy lányt megpróbálnál leszólítani az utcán, nyilván nem füttyögve meg utána kiabálva, hanem normálisan odaköszönni, akkor ők már ezt rögtön zaklatásnak veszik. Így ha az ember élőben próbálna ismerkedni, akkor nem tudom mi lehet rá a jó megoldás. Illetve még azt kérdezném, hogy szerintetek ha már társkeresőn vagyok, és elkezdenék írni a biómba, akkor mi lenne a jobb? Az ha írok magamról olyan dolgokat amit szeretek ezzel úgymond oda a „rejtélyességnek”. Vagy ha inkább írnék egy olyan szöveget ami tartalmaz magamról jellemzőket, de van benne önkritika is. Pl.: Türelmes srácnak tartom magam, viszont van egy pont aminél már nekem is eldurran az agyam (nem írnék ilyet ez csak az önkritikára volt példa). Vagy mit lehetne írni ami figyelem felkeltő lenne a hölgyek számára?

(21/F)



ápr. 11. 13:17
 1/7 anonim válasza:
Leszólítani ne félj, én is nőként szólítottam le egy aranyosnak tűnő vadidegen srácot, akivel azóta is kapcsolatban vagyok.. Annyival indítottam, hogy Szia, leülhetek-e melléd, szabad ez a hely, bemutazkoztam, ő is, mit csinál itt egyedul vagy kikkel van, honnan valósi, utána pedig szimplán tovább vinni a beszélgetést, lehet nem jön be elsőre, de nem olyan ijesztő ez.. Társkeresőn azt tudom ajánlani, hogy tűnj magabiztosnak, de ne egy kanos gyökérnek, mert a egy csomó férfi biójában ezek a felszedő szövegek, padlizsánok, és kacsintgatós fejek mindent összedöntenek. Írd ki hogy milyen kapcsolatra vágysz, milyen személyiséged van, mit tudsz nyújtani a lánynak, ezalatt azt értem, hogy szeretsz pl túrázni és folytatni szeretnéd a barátnőddel is, szereted meghallgatni és ott lenni neki mindig, amikor szüksége van rá, művész lélek vagy és szeretsz verseket írni neki, lényegében próbáld belefogalmazni, hogy te hogyan szeretnél vele foglalkozni/törődni. Továbbá ha van állatod, és vele egy közös képed, az is mehet ki társkeresőre, az állatbarát pasik mindig +1 pont a legtöbb nőnek. 20L
ápr. 11. 14:03
 2/7 anonim válasza:

Élettapasztalatok, bukások, felsülések, beszélgetések kellenek ehhez.

Sok ember úgy gondolja, hogy majd valaki ehhez ad valami vázlatot amin le vannak írva a teendők, holott ez nem így van. Mindenkinek magának kell kijárnia ezt az ösvényt ami tele lesz kellemetlen szituációkkal.

ápr. 11. 14:03
 3/7 anonim válasza:
+ negatívat nem ajánlatos írni magadról, biztos lesznek, akiket elijesztesz majd ezzel, pedig lehet nem kellett volna.. Minden ember máshogy látja a másikat, ahogy te saját magadat is, hagyd hogy mások ismerjenek meg és saját belátásuk szerint alakítsanak rólad egy képet.
ápr. 11. 14:06
 4/7 anonim válasza:
Megmutatod milyen gazdag is vagy.
ápr. 11. 21:35
 5/7 anonim válasza:
Margit hidon monika
ápr. 12. 09:30
 6/7 anonim válasza:
Kb sehol
ápr. 14. 09:34
 7/7 Bereczk Jénos válasza:

Mélyen csalódtam, már akkor amikor megláttam a hirdetést!!!!! Csinos hölgy, alatta a szöveg; 50 év feletti egyedül álló nők

...............................Székesfehérvár! próbálja ki

Ennyi jött be a képbe, micsoda lehetőség, már kattintottam is a lapra!!!

................................ezeket az oldalakat!

ápr. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!