Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes személyesen/online...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Movievillain kérdése:

Hol érdemes személyesen/online ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ugye nekem is mondták, hogy online nem érdemes ismerkedni, inkább személyesen! Csak én speciel nem vagyok bulizós, koncertezős fajta, inkább művészlélek, más programokra járok, ott viszont, illetve utcán/tömegközlekedésen valószínűleg fura lenne, talán hülyének is néznének, ha megszólítanék egy lányt! Meg elég sok korombéli lánynak már van párja gondolom! Online társkeresőt nem nagyon találtam normálisat, és persze nehéz, ha vissza sem válaszolnak! Szóval ez az egyik dilemmám.

márc. 17. 21:54
 1/10 anonim válasza:
90%
Tindert próbáltad?
márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tutira vannak a neten hasonló emberek, mint te. Például facebook csoportok, ahol tudsz keresni a tagok közt korodbeli lányt. Instán is ráírhatsz lányokra
márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
tiktok, instagram.
márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid vannak? Ha nincsnek akkkr ideje elkezdeni barátkozni, ezeken az eseményeken ahova te jársz. Aztán majd ha majd tudsz barátokat szerezni akkor meg tudsz szólítani lányokat is anélkül, hogy kínosnak éreznéd.
márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem ezen az oldalon.
márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Művészlélekként soha semmilyen koncertre nem jársz? De lehet ismerkedni pl. egy galériában, egy múzeumban, egy tárlat megtekintése közben is.
márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#1/6

Igen, a Tindert próbáltam, de legtöbbször vissza se válaszoltak, vagy félbemaradt a beszélgetés, el is ment a kedvem, inkább töröltem a fiókom és az alkalmazást!

márc. 18. 09:35
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen élőben kell próbálkoznod, online társkereső manapság már vicc,olyan hogy egy hét után letörlöd a francba.
márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nézd bro, én elhiszem, hogy mindenki egy megnem értett különcnek érzi magát, de ha egy otthon ülős srác vagy akkor nem fog történni semmi. Akár mennyire is bánt a tudat az emberek bulikban, koncerteken, kocsmákban vagy egyéb helyeken ahol összelehet jönni találkoznak egymással. Hogyha azt látják, hogy valami csendes kisgyökér vagy a sarokban akkor senkit sem fogsz érdekelni, még az általad normálisnak titulált csajokat sem mert még azoknak is szüksége van a kikapcsolódásra és elmennek ezekre.
márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
a szerelem rád talál love is in thi aer
márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!