Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonévesként hasonló korú...

Huszonévesként hasonló korú biszexuális srác Miskolcon?

Figyelt kérdés
Közös idő eltöltésére keresek fiatal, ápolt, diszkrét, jól szituált biszexuális vagy kíváncsi hetero srácot Miskolcon és környékén, hasonló érdeklődési körökkel 😄

ápr. 15. 10:55
 1/2 anonim válasza:

Ilyen nincsen, hogy kíváncsi heteró :D

A heteró a nőket szereti és nincsen köztes út, vagy hogyha van akkor az fix, hogy nem az.


Amúgy nyáron nem mész táborozni?

ápr. 15. 11:38
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem megyek.

Egyébként meg tapasztaltam már, hogy van ilyen, hogy kíváncsi hetero, bármennyire is hülyén hangzik :D Fórumon is olvastam és beszélgettem is már korábban olyannal, aki sosem volt azelőtt sráccal, de ezt állította magáról, hogy ő kíváncsi rá, milyen lehet. Aztán megtörtént neki egy laza orál, és közölte, hogy ez elég volt a kíváncsisága kielégítésére, pasival többet egyáltalán nem szeretne, és továbbra is állítja, hogy ő hetero és a nőket szereti. Megtapasztalta, és ennyi, megy minden tovább :D Ezzel ellentétben egy biszexuális egyformán vonzódik a nőkhöz és a pasikhoz is.

ápr. 15. 12:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!