Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mikor fordul át?

Mikor fordul át?

Figyelt kérdés

Ugye fiatalon a nőknek nagyon könnyű párt találni. Idősebbeknél viszont a férfiaknak. Kérdésem, milyen életkorban fordul át?


Több véleményt is hallottam. Valaki szerint már 30 után, de szerintem csak 40 től. Szerintetek?



ápr. 22. 11:12
1 2
 1/13 anonim válasza:

Az életstilustol függ. Ha a nő dohányzik, sokat iszik, hamarabb romolhat a teste annyira hogy már ne akarjanak tőle semmit.

A férfinak ugyanígy. Ha korán edz, vállalkozik, hamar lehet sok nőnek ideális.

ápr. 22. 11:29
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze. Nyilván átlagosan értettem. Nagy eltérések lehetnek. Lehet egy nő 45 évesen is baromi vonzó és 25 évesen is kerülendő. Férfiaknál is.
ápr. 22. 11:32
 3/13 anonim válasza:
35 vagyok és láthatatlannak érzem magam a nők körében. Huszonévesen ezerszer könnyebben ment a randizás, mert érdeklődést mutatott a másik nem. Tini koromban meg pláne, hiszen ők kezdeményeztek. Nem hiszek az "átfordulásban" és az se lepne meg, ha besavanyodott férfiak terjesztenék az ilyen mendemondákat. Ha gazdag lennék biztos másképp lenne, de abban az esetben meg tök mindegy, hogy 20 vagy 40 éves valaki.
ápr. 22. 11:59
 4/13 A kérdező kommentje:

"Nem hiszek az "átfordulásban" és az se lepne meg, ha besavanyodott férfiak terjesztenék az ilyen mendemondákat"


Ez nem mendemonda. Általános tapasztalat. Sok nő érzi hogy fiatalon szinte azzal lesz akivel akar, de a korral ez erősen lecsökken. Pont emiatt a csökkenés miatt lesz könnyebb dolgok a férfiaknak egy idő után. Egy 50 éves férfi könnyen szerez egy 50 éves nőt, vagy egy 70 éves 70 évest.


A Te esetedben az egyéni okot kellene megtalálnod, ha láthatatlan vagy a nők szemében és korábban könnyen ment a csajozás.

ápr. 22. 12:17
 5/13 anonim válasza:

3-as vagyok. Egy kis korrekció: kifejezetten online társkeresésről beszélek. A velem egykorú és idősebb nőkkel valóban megnőtt az ismerkedés lehetősége, DE sokan a köszönést követően azzal indítanak, hogy "és mit dolgozol?". Nincs álommelóm, szar a fizetésem, egyből pattintanak.


Tehát nem arról van szó, hogy X kor után tolongani fognak érted a nők, hanem hogy lejjebb adnak a külső elvárásokból és az anyagiasságot helyezik előtérbe. Ergó ha tehetős vagy, akkor csüngeni fognak rajtad. Mellékes, hogy sokuk kisgyerekes.


A saját tapasztalatom a nálam fiatalabb (5-10 évvel), nem anyagias, nem kisgyerekes nőkre vonatkozik. Számukra láthatatlan vagyok és nem "fordul" át. Pedig velük ismerkednék a legszívesebben.

ápr. 22. 14:27
 6/13 A kérdező kommentje:

"A saját tapasztalatom a nálam fiatalabb (5-10 évvel), nem anyagias, nem kisgyerekes nőkre vonatkozik. Számukra láthatatlan vagyok és nem "fordul" át. Pedig velük ismerkednék a legszívesebben."


Jó. Hát így érthető. A húszas nők mindig nyert helyzetben lesznek. Válogathatnak kedvükre.


"A velem egykorú és idősebb nőkkel valóban megnőtt az ismerkedés lehetősége"

Na látod és ez csak jobb lesz. Minél idősebb egy nő annál kevesebb az igény rá, ezért kénytelen leadni az elvárásokból. 45-50 körül már nagyon jó helyzetben vannak a férfiak.

ápr. 22. 14:32
 7/13 play1962 válasza:

30- 45


Vass Albert: A bocskor című novella.

ápr. 22. 16:59
 8/13 anonim válasza:

"Na látod és ez csak jobb lesz. Minél idősebb egy nő annál kevesebb az igény rá, ezért kénytelen leadni az elvárásokból. 45-50 körül már nagyon jó helyzetben vannak a férfiak."



Szerintem ez akkor működik maximum, ha fiatalon sem volt különösebb gondod azzal, hogy kapcsolatot alakíts ki. Meg ha nem estél szét és laktad le magad a 40-es éveid közepére. Ha stabil az egzisztenciális helyzeted, magyarán láthatóan megállsz a saját lábadon. Ha mentálisan is ép vagy, felvértezve értékelhető szociális képességekkel, nem pedig egy korlátolt, megrögzött pöcs.

Akkor talán tényleg indulhat az a vidámpark, mert nem lesz túl sok versenytársad a korodbeliek közt.

Ezek hiányában viszont ne reménykedj, a korral nem a kánaán jön, hanem a derékfájás, demencia, az impotencia és az érelmeszesedés.

ápr. 22. 17:02
 9/13 anonim válasza:
Szerintem akkor fordul át, amikor már a nők biológiai órája az utolsó figyelmeztetéseket adja, hogy ha most nem lesz gyereked, akkor már soha.
ápr. 24. 01:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, de ez 40 körül van. 45-nél már egyértelmű a hátrányuk kapcsolat terén.
ápr. 24. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!