Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért nem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem találnak egymásra?

Figyelt kérdés
Mindkét nemből több itteni fórumozó is írta nem sikeres a tarskeresesben. Előfordul az ilyen, csak azt nem értem akkor miért nem találnak egymásra azok akik nem olyan szerencsések a külsőt illetoen.
ápr. 22. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kb. mindenki a sült galambot várja tehát hogy a másik kezdeményezzen.

Aztán meg is halnak szüzen :DDD

ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vagyis egy csúnya pasi keressen csúnya nőt?

Éljen azzal a tudattal hogy neki ez jutott?

Egyáltalán nem kötelező kapcsolatban lenni.

Én kb 10 éve vagyok egyedül-48F-de inkább maradok így,akár életem végéig,minthogy összeálljak egy kövér/slampos/lelakott/csúnya/igénytelen/stb nővel...

ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Csúnya pasi csúnya nővel. Vagy csúnya nő csúnya pasival. Mi ebben a rossz?


Nem lehet mindenki jó pasi/jó csaj.


Vagy tényleg az átlag alattiak is jó pasit/nőt akarnak?

ápr. 22. 20:51
 4/20 anonim ***** válasza:
Általában hamar kiderül, hogy itt, akik virtuálisan is "találkoznak", agyilag valahogy más vágányon működnek.
ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

2#

Kövér vagyok..

De ettől még nem igénytelen, lelakott slampos.

Nem mondom gyere össze bárkivel.

De annyira te sem lehetsz jó parti ha 10 éve egyedül vagy.

ápr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5, És szerinted akik hátrányosabb külsővel rendelkeznek miért nem találnak egymásra?

Tényleg mindenki a jó pasit és a jó nőt várja? Fura.

ápr. 23. 08:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem.


Nekem most 14 hónapig volt egy "párom" macis testalkatú, azonos kategória voltunk külsőre, mint kiderült belsőre nagyon nem.

Voltunk vagy 8 an a buliban, kiderült sajnos eléggé későn ő nagyon is szereti a női igent.


Hiába stimmel a külső, a belső fontosabb.!

ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nekem fura ez a sok egyedülálló nő és férfi. Szerintem soha a történelem folyamán nem volt ilyen. Mindenki talált valahogy párt még szüleink idejében is. Ráadásul ma már ezerszer több a lehetőség is. Neten többszáz kilometerre lévő emberekkel is könnyen megismerkedhetünk.
ápr. 23. 10:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Ami az én tapasztalatom.

A ferfiak nem udvarolnak.

Ülnek otthon, írnak, képet kérnek.

Gyere te.

Első randin legyen szex, stb.

Elvárás ezer, kölcsönösség nulla.

És ez az ötvenes korosztály, nem a fiatalok a tinik.

ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja,tényleg viszonylag könnyű több száz,sőt ezer kilométerről ismerkedni-saját tapasztalat:instán van legalább 30-40 csaj,akivel írogattam.

De levelezni valakivel,az nem kapcsolat.

Biztosan tudom magamról,még másik városba sem mennék egy nő miatt,nemhogy másik országba.

Hátam közepére sem hiányzik egy távkapcsolat.

Vannak elképzeléseim,pl hogy napi szinten láthassam a párom,ne hetekkel előre kelljen megtervezni egy hétvégét.

És így már nem is olyan könnyű párt találni.

ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!