Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Harmincas nő, ötvenes férfi,...

Harmincas nő, ötvenes férfi, mi a véleményed, ha egymásra találnak hosszas magány után?

Figyelt kérdés

dec. 25. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Tőlem, ha ők jól érzik magukat
Nemigazán tetszik ekkora korkülönbség
Gusztustalan
Hagyjuk a prekoncepciót! Nem látunk bele az egyéni életükbe, nem kellene véleményt alkotni ismeretlenül.
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ha nekik jó , nekem aztán főleg..
dec. 25. 20:33
 2/16 anonim válasza:
Sok boldogságot :)
dec. 25. 20:36
 3/16 skorpióBB válasza:
hajrá
dec. 25. 20:43
 4/16 anonim válasza:

Egyetértek, sok boldogságot kívánok!

Olyan nehéz rátalálni a partnerre, főleg olyanra, akivel komoly a kölcsönös vonzódás. Amennyiben ők úgy látják, számukra minden megfelelő, akkor senkinek semmi joga ebbe beleszólni!

dec. 25. 20:45
 5/16 anonim válasza:
Ha én lennék az a harmincas nő, akkor örülnék neki. :D
dec. 25. 21:02
 6/16 anonim válasza:

Egészségükre, ha nekik jó.

Viszont az ő szempontjukból nem mindegy, hogy melyik melyik végén tart a megadott életkorszakasznak. 31 éves nő, 59 éves férfi teljesen másabb, mint egy 39 éves nő és 51 éves férfi.

dec. 25. 21:08
 7/16 anonim válasza:
Sok boldogságot! :)
dec. 25. 21:13
 8/16 anonim válasza:
Simán működhet.
dec. 25. 21:20
 9/16 anonim válasza:
Egy percet se vesztegessetek el azzal, hogy emiatt bármi negatív gondolatotok legyen. Jár nektek a boldogság. Ha pedig mégsem működik, akkor sincs semmi.
dec. 25. 23:53
 10/16 anonim válasza:

Akár még működhet is!


Az én partnerem is 17 és fél évvel idősebb és SOKKAL NYUGODTABB(!) és kiegyensúlyozottabb vagyok mellette, mert nagyon türelmes hozzám.


Élettapasztalatával rávilágít olyan összefüggésekre, hogy csak tanulni tudok tőle. Történelmi korszakokat és emberi sorsokat látok át bizonyos távlatból, mert neki gyakorlata van ebben.

dec. 26. 04:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!