Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hűséges fiút keresek 17-20...

Réka vagyok kérdése:

Hűséges fiút keresek 17-20 éves korig Budapest és Dunakeszi környékén.Valaki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Rólam: 17 éves vagyok van egy báttyám, szeretem az állatokat van egy lovam és egy törpenyuszim is és szintemindrn sportot szeretek
ápr. 23. 05:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ebben a korban még minek ez a kicsapongások kora.
ápr. 23. 08:20
 2/16 anonim válasza:
Minek ez a nagy rohanás...
ápr. 23. 08:28
 3/16 anonim válasza:

Ne hallgass másokra, pont te csinálod jól, én is így csináltam. Fölösleges az alkalmi kapcsolat, nem ad semmit, azzal jó lenni akit tényleg szeretsz és ő is viszont szeret. Ebben a korban nekem se jött össze, egy pár évet várni kell még rá, de aztán ha megtalál, az maga lesz a boldogság. Úgyhogy sok sikert és ne hagyd, hogy bárki rábeszéljen bármi másra!

Esetleg ha barátság is szóbajöhet, barátilag szívesen megismernélek :)

ápr. 23. 09:52
 4/16 play1962 válasza:
Totál hűségeset, vagy van pici mozgástere a srácnak?
ápr. 23. 12:10
 5/16 anonim válasza:

4-es

Szerinted? Meg amúgy is, te 20-nél sokkal idősebb vagy, nem?

ápr. 23. 13:01
 6/16 anonim válasza:
Szia, irj nyugodtan ha szeretnel, szivesen beszelgetnek 😊
ápr. 23. 16:57
 7/16 A kérdező kommentje:

4 es


persze hogy lehet csak ne hagyjon el de lehetnek lány haverjai

ápr. 23. 17:21
 8/16 anonim válasza:

7

Szerintem mozgástér alatt nem haverokra gondolt, hanem kalandokra.

ápr. 23. 17:43
 9/16 anonim válasza:
Kérdező, írtam Neked privátban, sajnálom, hogy 23 évesen én már vén f*sznak számítok...
ápr. 23. 23:29
 10/16 anonim válasza:
Teljesen hűséges vagyok, nem kell “mozgástér” sem, és épp csak egy kicsivel idősebb…37…:D
ápr. 24. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!