Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamennyire színvonalas,...

Valamennyire színvonalas, kulturált társkereső app?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy rossz kérdés, mert ilyenre viszonylag kicsi az esély, de hátha.

22 éves lány vagyok, és dolgozom, mellette tanulok, szóval nagyon eljárni ismerkedés szempontjából nem tudok, mert ha van időm menni valahova, akkor olyan tevékenységet keresek, amit szeretek, és ott nem igazán lehet ismerkedni (múzeumlátogatás, várlátogatás, túra). Ja igen, a szakon nálunk csak nők vannak, szóval az is kizárva.

Szóval arra gondoltam, kipróbálom az online ismerkedést, de olyan felületet próbálnék találni, ahol kisebb az esélye a trollkodásnak. Nem baj ha fizetős, inkább bevállalom, megérne annyit.



máj. 11. 19:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
bumble!
máj. 12. 19:39
 12/12 anonim válasza:
Milyen korosztályban keresel? 30+ de még 40 alatti férfi szóba jöhet, vagy inkább a korodbeliek érdekelnek?
máj. 16. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!