Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randiappokon van egyáltalán...

Randiappokon van egyáltalán esélye a srácoknak, vagy nincs és csak leépíti a maradék önbizalmát is az embernek?

Figyelt kérdés
Regisztráljak-e rájuk vagy ne?

ápr. 7. 20:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Sok értelme nincsen srácként felmenni, kivéve, ha külsőleg benne vagy a top kategóriában, mert akkor aranybánya.
ápr. 7. 20:26
 2/16 anonim válasza:
Ha jól nézel ki a fotóidon, akkor még esetleg, de átlagosként nulla az esély. 2016 óta vagyok fent az összesen, soha, semmilyen kapcsolatom nem alakult onnan, pedig talán rondának még nem minősülök, csak amolyan "semmi különösnek".
ápr. 7. 21:31
 3/16 anonim válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak, pedig nem vagyok istentelenül ronda, sem aluliskolázott, sem szakadt csöves. "Átlagos" lányoknál, nőknél próbálkoztam, de néhány rövidebb beszélgetéstől eltekintve semmit sem értem el.
ápr. 7. 21:36
 4/16 anonim válasza:
Nem sok. 37/F
ápr. 7. 22:17
 5/16 A kérdező kommentje:

#4

Álmodban? :D

ápr. 7. 22:33
 6/16 anonim válasza:
Van, trollokkal lehet ismerkedni, akik lánynak adják ki magukat :/. Már több tucat ilyenbe belefutottam.
ápr. 7. 22:36
 7/16 A kérdező kommentje:

#4

Jaj bocsi, azt az álmodban kommentet másik kérdés alá akartam írni másnak 😅 Csak valahogy visszakeveredtem a saját kérdésemhez..😅

ápr. 7. 23:27
 8/16 anonim válasza:
Bár a srác kategóriától egyre távolabb kerülök, de kb. időpocsékolás a használatuk. Normális értékrenddel, egzisztenciával és átlagos külsővel rendelkezem. Nagyon ritkán vagy egyezés, utána elhaló beszélgetéseket vagy normális kommunikációra való képtelenséget tapasztalok. Pedig tudok és szeretek is kommunikálni. 39/f
ápr. 8. 06:56
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Mondjuk az sem mindegy hogy a saját korosztályodban próbálkozol-e vagy a fiatalabb csajokra próbálsz rárepülni! Ha utóbbi, akkor ne várj csodát!

ápr. 8. 07:38
 10/16 anonim válasza:
#9: Én a 3-as vagyok (a 8-as nem), viszont azt tapasztaltam, hogy a 30-asok sem sokkal különbek.
ápr. 8. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!