Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesten és környékén...

Budapesten és környékén ismerkednék. Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sajnos a közelmúltban elég sok rossz dolog történt velem. Sok emberben csalódtam így kissé bezárkóztam.

Mivel mégis csak el kéne kezdeni valahogy visszarázódni gondoltam itt talán könnyebb elkezdeni.

Egy pár dolog rólam: Szoftverfejlesztőként dolgozom. Szabadidőmben zenélek, gitározok és dobolok, zenét írok.

Szoktam (vagyis hát régebben amihez most próbálok visszatérni) koncertekre járni, kirándulni, szeretek sokat a szabadban lenni.

Szóval nem éppen az otthon ülős típus vagyok.

Alapvetően törődő segítőkész megbízható embernek tartom magam, aki mélyebb baráti kapcsolatokat részhesíti előnyben mintsem a felszínes haveri (néha eljárunk együtt bulizni) típusú kapcsolatokat.

Hasonló beállítottságú emberekkel ismerkednék. 28F



máj. 14. 13:48
 1/2 anonim válasza:

Ha húsz évvel idősebb lennél pont tökéletes lennél! ;))

Jó bemutatkozás, sok sikert!

máj. 14. 14:34
 2/2 anonim válasza:
Ha 25-30 évvel idősebb lennél...🙂😉
máj. 14. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!