Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt lehet ismerkedni?

Itt lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem hogy manapság elég nehéz ismerkedni, főleg online. Társkeresők hada van már, de egyik rosszabb mint a másik. Élőben sok fiatal már nem képes, elfordulnak a másiktól, mindenki a telefonját nézi.

Hátha itt sikerül olyan nőt találni aki kedves, normális, jót lehet beszélgetni vele, vannak tervei stb.

Én egy 29 éves férfi vagyok, diplomával, stabil állással, megfelelő intelligenciával (igen, érzelmi is).

Ha esetleg van valakinek kedve beszélgetni írjon egy üzenetet. Vagy ha van tipped hol merre hogyan lehet manapság ismerkedni akkor is írj nyugodtan.

Köszönöm!

Legyen szép napod és sok sikered.



máj. 26. 16:05
 1/8 Kedves Vezető válasza:

Biztos hogy tudsz itt is ismerkedni, mindenképp megéri a próbát, de azért javarészt a következőkre számíthatsz:

-fiúkra

-öregekre

-kövérekre

-csúnyákra

És ezek mixeire is.

Mindenhol nehéz ma az értékes, átlagos párkeresés.

máj. 26. 16:58
 2/8 anonim válasza:
Én túrákon szoktam barátkozni, ismerkedni.
máj. 26. 17:00
 3/8 anonim válasza:

Nekem is ez problémám. Baromi nehéz az ismerkedés. Mindenki állandóan a telefonját buzerálja. Nem nagyon találkoztam olyan korombeli csajjal, akivel normálisan lehetne beszélgetni élőben 😕

27F

máj. 26. 17:01
 4/8 Noren1989 válasza:

Noshàt, ahogy a fentiek leírtàk.


Emellett javasolnàm, h ne hirdess, ez igen kétségbeesettnek tűnik.


3nőm volt innen, egyik sem az ismerkedés rovatból.


Növessz tököt, légy kommunikatív, lenyűgöző és ràmenős.


Ha nem megy, majd megkukiznak.

máj. 26. 17:54
 5/8 anonim válasza:
Lehet, de nem érdemes (tapasztalat). Régebben még csak-csak össze lehetett hozni egy találkozást, manapság már azt sem igazán. Az a baj, hogy sem neten, sem élőben nem lehet igazán ismerkedni.
máj. 26. 18:32
 6/8 anonim válasza:
Nem lehet, elfogytak a nők. Sajnos kb. pont akkor jöttem, mikor már nem voltak, a végén is csak a maradék (házas megcsalók). Ha 10 éve ismerkedek itt, már házas lennék.
máj. 26. 18:35
 7/8 anonim válasza:
Úgy érzem kimaradt még pár kategória, pedig jókat soroltatok. De kiegészíteném még a gyereke van és pótapát/eltartót keres nőkkel is, a párja van de keres valakit aki szórakoztatja nőkkel, illetve a kedvenc kategóriámmal, a mindenféle sérült, traumatizált, személyiségzavaros, vagy egyenesen elmebeteg nőkkel. És akkor a fentebb általatok már írt példák mellett ezek is mehetnek a tetszőleges kombinációba. A tehetségesebb itteni nők ezekből a kategóriákból akár 2-3at is bezsákolnak simán :D
máj. 26. 20:10
 8/8 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Itt is lehet ismerkedni.


F

máj. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!