Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30 éves sportos férfi ismerked...

30 éves sportos férfi ismerkedne valakivel?!

Figyelt kérdés

30 éves ffi vagyok,vagyonnnal,lakással(3hónap múlva kész)teljeskörű felújítással,keresne párt hasonló értékrenddel,bulizni,kicsapongani szeretek,de állandó anyagi bevételem van emellett)

normális igényes korombeli nő szóba áll a magam fajtával?



#ismerkedés nő
máj. 23. 11:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
miért itt keresel?
máj. 23. 11:42
 2/12 anonim válasza:
"bulizni,kicsapongani szeretek" Erre csak úgy röpülni fognak a korodbeli nők tesa 🤣🤣
máj. 23. 11:50
 3/12 anonim válasza:

"vagyonnnal,lakással"

Lol, ha olyan nőt keresel, akit ezzel akarsz lenyűgözni, akkor biztos szép pár lesztek! :D

Nekem eszembe nem jutna azzal menőzni, hogy hol és mekkora kecóm van, milyen kocsival járok, milyen telefonom van.

Aki ezekkel villog, az csak "valamit" kompenzálni akar...

máj. 23. 14:56
 4/12 A kérdező kommentje:

"bulizni,kicsapongani szeretek" Erre csak úgy röpülni fognak a korodbeli nők tesa"


nem azért írtam bratyesz de akinek egy kis italozás vagy egy jó füstölgés nem fér bele és a többi azzal minek hova

máj. 24. 00:36
 5/12 anonim válasza:

#4

A megfogalmazással volt a gond, "kicsapongás" kifejezés erőteljesebb bulizást, lerészegedést takar, ami taszító lehet sokak számára így első olvasatra. De csak segítő szándékkal írtam, nem beszólásból.

máj. 24. 12:40
 6/12 anonim válasza:

#4

Ezért kell bulikban ismerkedned. Akit ott ismersz meg, annak jó eséllyel belefér a hétvégi bulizgatás, stb.

máj. 25. 11:10
 7/12 A kérdező kommentje:
de ez ne számítson mar bulinak,legyen az az alap hogy benne van a napokban,meg szorakozohelyre nem jarok az ottani bulizas az nem az en bulizasom illetve nem az a féle amire en vagyok mar😅elég ha le tudok ülni vele egy wiszkire egy kis spanglival aztan elbeszelgetünk nem kell a tobbi agyjatszos resz.vannak egyaltalan ilyen nők?most vagyok eloszor egyedul eletemben de latom mar nem ma lesz ez megtalaltam az igazit tortenet😂lehet vissza is megyek az asszonyhoz inkabb jobban jarok😆😆
máj. 31. 01:41
 8/12 A kérdező kommentje:

jobb egy megromlott kapcsolatban gyotrodni mint egyedul megdogleni en azt mondom,nincs szarabb es szomorúbbb a magánynállll.

Nektek mennyi idő volt mire a leghosszabb és legkomolyabb parkapcsolatotokon túl lendültetek nekem ez most 13 év volt,vagy talaltatok mast

máj. 31. 01:43
 9/12 A kérdező kommentje:
*vagy mennyi idő után találtatok mást
máj. 31. 01:44
 10/12 anonim válasza:

"most vagyok eloszor egyedul eletemben"

vs.

"Nektek mennyi idő volt mire a leghosszabb és legkomolyabb parkapcsolatotokon túl lendültetek nekem ez most 13 év volt"


Ezt a két részt nem értem, vagy csak figyelmetlen voltam.

máj. 31. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!